Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Odkryj najnowocześniejszą technologię czystego powietrza według hybrydowego oczyszczacza powietrza

hybrydowy oczyszczacz powietrza Aria
 |  Informacja prasowa  |  Dom i ogród

Polska marka Mateko opracowała nową technologię ze współpracą z NASA i stworzyła urządzenie: hybrydowy oczyszczacz powietrza Aria, który doskonale poprawi jakość powietrza w naszym mieszkaniu. W dodatku to jedyny taki model na polskim rynku, który doskonale współgra z roślinami doniczkowymi.

Technologia dobra dla naszego zdrowia

Aria to hybrydowy oczyszczacz powietrza, który został zaprojektowany przez specjalistów. Wykorzystuje niezwykłą moc ukrytą w roślinach, by skuteczniej oczyścić powietrze. Zaawansowana filtracja i naturalne właściwości roślin, eliminują aż 99% wszystkich zanieczyszczeń, zapewniając aromatyczne i czyste powietrze.

Jego technologia polega na oczyszczaniu nagromadzonego zanieczyszczonego powietrza, które najczęściej zawiera pyłki, kurz, spaliny. Hybrydowy oczyszczacz powietrza Aria ze skutecznością 99,99% eliminuje pył zawieszony PM2.5, bakterie i wirusy. Jego wydajność CADR to aż 299 m3 na godzinę. Dzięki tym parametrom, w połączeniu z użytą innowacyjną technologią Aria zostawia konkurencyjne oczyszczacze daleko w tyle.

Aria budowa

Czyste powietrze w Twoim domu

Wydajna turbina zasysa zanieczyszczone powietrze z pomieszczenia. Aria filtruje je w trzech wysokiej jakości filtrach. Odfiltrowane powietrze trafia do komory z bakteriobójczym światłem UV-C. W ostatniej fazie, zanieczyszczenia nanoszone są na korzenie rośliny. Tam, zachodzi proces fitoremediacji, rozkładający metale ciężkie, formaldehydy i toksyny. Urządzenie jest przyjazne dla dzieci oraz dorosłych borykających się alergią. Poprawia nasz układ oddechowy, co sprawia, że jakość snu jest o wiele lepsza niż do tej pory.

Aria aplikacja

Obsługa urządzenia na najwyższym poziomie

ARIA została wyposażona w wiele inteligentnych czujników. Sterowana jest za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki spersonalizowanej aplikacji Aria masz możliwość ciągłego porównywania danych na wykresach czasowych, monitorowania otoczenia pod kątem jakości powietrza, wilgotności oraz temperatury. Łatwa obsługa sprawia, że każdy może nauczyć się zadbać o jakość i komfort powietrza we wnętrzu, w którym przebywa na co dzień. Urządzenie nadaje się zarówno do małych mieszkań, domów czy też do biura.

Oczyszczacz powietrza Aria to nasz pierwszy unikalny projekt, szykuje się kolejny. Arią chcieliśmy pokazać rynkowi produkt absolutnie unikalny. Jesteśmy po spotkaniach z klientami z Europy i mamy bardzo dobry odbiór, co napawa nas optymizmem w kwestii perspektyw rynkowych designerskiego, hybrydowego urządzenia” - mówi pan Marek Matecki z Mateko.