Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


5 dowodów na to, że lustro łazienkowe z szafką nadaje się do każdej łazienki

lustro łazienkowe
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Łazienka to szczególnie ważna przestrzeń w domu, gdyż w tym pomieszczeniu dba się o higienę i wykonuje wszelkie czynności pielęgnacyjne. Warto zaprojektować ją z głową, czyli w sposób rozważny, funkcjonalny i estetyczny.

Przedstawiamy 5 dowodów na to, że lustro łazienkowe z szafką to doskonałe rozwiązanie, niezależnie od specyfiki pomieszczenia.

  1. Bez względu na wymiary, które posiada łazienka, konieczne jest wyposażenie jej w meble, które pomieszczą potrzebne do codziennej pielęgnacji kosmetyki, akcesoria i sprzęty, jak na przykład suszarka czy prostownica. W tym celu przyda się szafka, choćby mała, jedynie z paroma półkami. Natomiast lustro doda przestrzeni funkcjonalności – korzystając z przechowywanych w środku produktów można jednocześnie widzieć swoje odbicie.
  2. Oddzielna łazienka, a może połączona z toaletą? Zarówno w jednej, jak i w drugiej idealnie sprawdzi się lustro łazienkowe z szafką, która stanowić będzie dodatkową przestrzeń na przechowywanie przedmiotów.
  3. Warto zaznaczyć, że lustro to niezbędny element przestrzeni przeznaczonej do dbania o higienę i urodę. Połączona z nim szafka wpisze się natomiast w każdy styl aranżacyjny.
  4. W domowej przestrzeni czasem jest kilka łazienek – niektóre służą domownikom, inne zaś gościom. Bez wątpienia każda korzystająca z nich osoba doceni możliwość przejrzenia się w lustrze, a jednocześnie skorzystania z szafki, w której poukłada swoje osobiste kosmetyki, na przykład podczas dłuższych odwiedzin w domu krewnych czy znajomych.
  5. Na koniec chcemy zaznaczyć, że lustro z szafką to dobry pomysł na optyczne powiększenie przestrzeni, co sprawdzi się nie tylko w małych, lecz i w dużych pomieszczeniach, które i tak stają się przyjemniejsze, gdy sprawiają wrażenie jeszcze większych.

Nie wiesz, jak zagospodarować przestrzeń w łazience? Nie chcesz stworzyć efektu zagracenia, a jednocześnie potrzebujesz schowka na chemię, kosmetyki i akcesoria? Postaw więc na lustro z szafką łazienkową, które idealnie sprawdzi się w każdym tego typu pomieszczeniu.