Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kto jest liderem energii odnawialnej w Polsce?

Fotowoltaika
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Zawirowania na światowych rynkach energetycznych są jednym z mocniejszych impulsów do tego, by coraz więcej osób rozważało inwestycje w OZE. OZE, czyli odnawialne źródła energii to m.in. lądowe i morskie farmy wiatrowe, instalacje fotowoltaiczne, a także pompy ciepła. W Polsce działa już kilka tysięcy firm specjalizujących się w projektowaniu i wykonawstwie takich instalacji. Większość z nich prowadzi swoją działalność na skalę lokalną, ograniczając się do swojego najbliższego regionu. Przykładem firmy o globalnym zasięgu jest Polenergia - dostawca energii w Polsce. W ofercie grupy Polenergia znajdują się propozycje dostaw energii dla gospodarstw domowych, a także dla firm.

Polenergia to twój dostawca zielonej energii

Jednym z powodów, dla których warto korzystać z naszych usług dostaw energii, jest brak generowanego przez nią śladu węglowego. Pochodząca w 100% z naturalnych źródeł energia, jest całkowicie przyjazna dla środowiska i bezpieczna dla otoczenia. Energia pochodząca np. z farm wiatrowych zlokalizowanych w całym kraju oraz na morzach stanowi coraz większy udział w całej produkowanej w Polsce energii. Łączna moc projektów rozwijanych przez naszą firmę jest tak duża, za zapewnia pokrycie potrzeb wszystkich naszych klientów. Jeżeli i ty chcesz mieć gwarantowaną cenę prądu na kolejne lata, a przy tym zadbać o środowisko, zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów. Informacje na ich temat dostępne są na naszej firmowe stronie. Wierzymy, że zapoznanie się z tamtymi informacjami, ułatwia Państwu podjęcie słusznej decyzji o tym, że to OZE, a nie elektrociepłownia jest przyszłością naszego świata.

Co OZE ma wspólnego z ekologią?

Odnawialne źródła energii są neutralne dla środowiska, nie powodując jego zanieczyszczania. Doskonałym tego przykładem jest fotowoltaika, dostarczająca energię klientom indywidualnym w całej Polsce. Instalacje fotowoltaiczne odpowiadają już za produkcję energii o łącznej mocy kilku tysięcy mWh. W przypadku dalszego rozwoju OZE w tym tempie nie tylko zyska na tym środowisko, ale wiele firm i gospodarstw domowych zapomni o konieczności kupowania energii od największych krajowych dostawców. Jeśli interesuje cię więcej informacje na temat OZE a ekologia, informacje na ten temat przeczytasz pod wskazanym linkiem. Firma Polenergia, do której ona należy, jest jednym z największych dostawców zielonej energii w Polsce, co potwierdzają rosnące w siłę akcje spółki oraz systematycznie zwiększający się wolumen klientów. Jeśli i ty chcesz wykorzystywać energię w oparciu naszą sieć dystrybucji, skontaktuj się z działem sprzedaży Polenergia. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przygotujemy ofertę i poinformujemy o tym, jakie dokumenty są wymagane, by przystąpić do naszego projektu. Wszystkie informacje znajdziesz w wiadomości od nas.