© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepsze poręcze do schodów i balkonów

poręcz ze stali nierdzewnej
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Jeśli jesteś na etapie projektowania lub remontu własnego domu, na pewno potrzebujesz sprawdzonej poręczy. Warto postawić na balustrady ze stali nierdzewnej, które wyraźnie wyróżniają się na tle innych propozycji dostępnych obecnie na rynku. Są nie tylko piękne i ponadczasowe, ale przede wszystkim zapewniają całkowite bezpieczeństwo Twoim bliskim. Zanim więc zdecydujesz się na coś konkretnego, poznaj ich najważniejsze zalety. Zobacz, dlaczego warto je wybrać.

Balustrady balkonowe mają dwa podstawowe zadania - powinny upiększyć budynek i zapewnić pełną ochronę użytkownikom poruszającym się po płycie zewnętrznej. Dlatego ich wyborów nie można dokonać przez przypadek. Na co warto postawić? Poznaj najważniejsze zalety, które wyróżniają balustrady ze stali nierdzewnej.

poręcze

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej - mocne i trwałe

Należy podkreślić, że w przypadku cyklicznych zmian pogody w Polsce, poręcze muszą byś odporne na każde warunki atmosferyczne, aby ich żywotność i trwałość pozostawała niezmienna na długie lata. Należy pamiętać, że silne jesienne deszcze, zimowe przymrozki i letnie upały mogą mieć wpływ na wszystko na zewnątrz budynku. Dlatego wybrana poręcz musi wykazywać doskonałą odporność na warunki atmosferyczne.

Jednak balustrady ze stali nierdzewnej, które można kupić w sklepie AVIS, są więcej niż odporne na korozję. Są wystarczająco trwałe, aby wytrzymać duże obciążenia i nie ulegną zniszczeniu przy normalnym codziennym użytkowaniu. Uszkodzenia mechaniczne są trudne do wykrycia. Balustrady balkonowe tego typu nie tracą na urodzie – żadnych zacieków czy plam typowych dla materiałów nieodpornych na działania różnego rodzaju substancji. Wybierając je możesz uzyskać wieloletnią gwarancję.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Trwała balustrada balkonowa zestali nierdzewnej

Balustrady z nierdzewki są wybierane przez użytkowników od wielu lat. To dlatego, że ich wygląd jest naprawdę ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Warto zauważyć, że materiały użyte do ich wykonania są bardzo plastyczne, dzięki czemu mogą przybierać różne kształty. Możesz więc łatwo znaleźć modele, które komponują się z konkretną fasadą i określonym stylem architektonicznym. W ofercie producenta znajdują się zarówno projekty minimalistyczne, które idealnie wpasowują się w nowoczesne propozycje, jak i bardziej wyrafinowane projekty spełniające potrzeby klasycznych domów. Co więcej, poręcz można wykończyć w dowolny sposób (przez polerowanie, szlifowanie lub piaskowanie), co również zwiększa możliwości ustawienia.

poręcze

Warto również zauważyć, że balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w połączeniu z kamieniem, cegłą, drewnem czy szkłem. Wspomniane materiały mogą pojawić się nie tylko w samej aranżacji, ale również w konstrukcji poręczy (balustrady szklane – w ostatnich latach przezroczyste i kolorowe), które okazały się bardzo modne. Oznacza to, że każdy klient znajdzie rozwiązanie najlepiej odpowiadające jego potrzebom.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Mówiąc o estetyce, podkreśl również, że poręcze ze stali nierdzewnej są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Użytkownicy nie muszą inwestować w żadne specjalistyczne środki ani uczyć się obsługi skomplikowanego sprzętu. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć niechciany brud z balustrad balkonowych.

Gdzie zamówić poręcze?

poręcze

Warto pamiętać, że balustrady balkonowe powinny się dobrze sprawdzać. Aby upewnić się, że wybraliśmy najlepsze rozwiązanie, powinniśmy skontaktować się ze zweryfikowanym sprzedawcą. Dlatego polecamy usługi firmy AVIS, która od wielu lat koncentruje się na doborze i dostarczaniu najlepszych produktów. Doświadczona kadra podpowie, które projekty najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom i jakie rozwiązania odpowiadają Twoim potrzebom. Praca z nimi to gwarancja satysfakcji na długie lata.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry