Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Do jakich prac warto wypożyczyć agregat malarski ASM S2150 na stojaku?

Agregat malarski ASM S2150 Stand
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Wypożyczenie agregatu malarskiego to rozwiązanie, które jest nie tylko wygodne, ale również atrakcyjne cenowo. Warto jednak mieć świadomość, że agregat musi być odpowiednio dopasowany do zastosowania. Do jakich więc prac warto wypożyczyć agregat malarski ASM S2150 na stojaku? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w niniejszym artykule.

Agregat malarski ASM S2150 na stojaku - charakterystyka

Agregat ASM S2150 Stand to urządzenie, którego przeznaczeniem jest użytek domowy, jednak może być wykorzystywany również do drobnych zastosowań komercyjnych. Za jego pracę odpowiada elektryczny silnik, który zapewnia bezawaryjną oraz cichą pracę. Jest to również rozwiązanie ekologiczne, ponieważ dzięki napędowi elektrycznemu nie ma mowy o emitowaniu zanieczyszczeń do atmosfery. Ważnym aspektem jest wydajność, która biorąc pod uwagę, że jest to agregat do użytku domowego jest naprawdę wysoka i wynosi 1,8 l/minutę. Maksymalne ciśnienie na wyjściu osiąga natomiast poziom 227 bar.

Do jakich prac można wykorzystać agregat malarski ASM S2150 Stand?

Agregat malarski ASM S2150 Stand to uniwersalne urządzenie, które umożliwia nakładanie podkładów, lakierów, akryli, emalii, pokostów, czy farb akrylowych do wnętrz. W efekcie jego wypożyczenie jak najbardziej sprawdza się podczas domowego remontu, ponieważ urządzenie pozwala nie tylko szybko i dokładnie pomalować ściany, ale również nałożyć warstwę farby gruntującej. Oczywiście wykorzystać można je również w domowym warsztacie, gdzie może posłużyć m.in. do wykonania zabezpieczenia podwozia samochodu. Użycie agregatu ASM S2150 Stand nie tylko przyspiesza tę czynność, ale również zdecydowanie ułatwia oraz podnosi jakość, ponieważ nakładana warstwa zabezpieczająca zdecydowanie lepiej przylega do metalu i bez problemu dociera do trudno dostępnych miejsc.

Do czego jeszcze można wykorzystać ten model agregatu malarskiego? Przede wszystkim do prac w ogrodzie, ponieważ agregat ASM S2150 Stand może być również wykorzystywany do nakładania pokostów, czy lakierów na elementy drewniane. W efekcie warto rozważyć jego wypożyczenie do malowania płotów, altan, czy lakierowania drewnianych mebli ogrodowych. Używając agregatu tej klasy nawet nałożenie kilku warstw nie sprawi problemu, a czynność zostanie wykonana szybko i dokładnie.

Agregat malarski ASM S2150 Stand - ograniczenia

Jak już wspomniano agregat malarski ASM S2150 Stand to urządzenie dedykowane do użytku domowego, w związku z czym sprawdza się przy nakładaniu wszelkiego rodzaju standardowych podkładów, farb i powłok. Nie należy zatem używać go do bardziej wyspecjalizowanych celów, czego przykładem może być nakładanie farb poliuretanowych, czy żywic epoksydowych. Do tego typu zastosowań zaleca się wypożyczenie innych modeli agregatów malarskich, które znajdują się w ofercie RESIN. Kontaktując się z doradcami można również liczyć na fachową pomoc w zakresie doboru urządzenia do konkretnych prac.

Podsumowując należy stwierdzić, że agregat malarski ASM S2150 na stojaku to wydajne urządzenie, które sprawdza się przy wielu zastosowaniach. Warto jednak pamiętać, że jest to model do użytku domowego, w związku z czym w przypadku zastosowań komercyjnych należy wybrać inny rodzaj agregatu.

Wynajem agregatów malarskich

Wynajem agregatów malarskich