Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Odkurzacze automatyczne, bezprzewodowe czy przemysłowe?

Odkurzacz automatyczny
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Funkcjonalne urządzenia to podstawa każdego mieszkania. Ich obecność znacznie ułatwia wykonywanie wielu czynności, dlatego tak ważne jest zainwestowanie w praktyczny sprzęt domowy. Odkurzacze automatyczne, bezprzewodowe czy przemysłowe to rozwiązania obowiązkowe dla każdego domu. Na jakie urządzenie warto jest się zdecydować?

Odkurzacz

Nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacze bezprzewodowe to nowocześniejsza wersja tradycyjnych odkurzaczy, znacznie zwiększająca komfort utrzymywania porządku w pomieszczeniach. Sprzątanie to czynność niekoniecznie uwielbiana przez większość z nas, dlatego zakup funkcjonalnego odkurzacza, który znacznie ułatwia oczyszczanie podłoża w mieszkaniu, to dobry pomysł dla wielu osób. Pionowa konstrukcja urządzenia sprawia, że sprzątanie staje się znacznie przyjemniejsze. Odkurzacz bezprzewodowy pozwala zachowywać porządek, pozbywać się kurzu, roztoczy, pyłów, bakterii, zarodników grzybów oraz wszelkiego typu zanieczyszczeń. Zaniedbanie oczyszczania naszych przestrzeni bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Największym atutem sprzętu jest brak kabla, który znany jest nam z klasycznych odkurzaczy. Funkcja bezprzewodowa umożliwia nam dotarcie do każdego miejsca w naszym domu. Wysoka skuteczność, wydajność oraz moc ssąca to opcje, które przekonać mogą wielu użytkowników do zakupu tego energooszczędnego urządzenia.

Odkurzacz automatyczny czy przemysłowy?

Odkurzacze automatyczne szturmem wtargnęły na rynek sprzętów przeznaczonych do utrzymywania porządku w naszych pomieszczeniach. Zastosowanie technologicznych rozwiązań w formie samoczynnie poruszającego się urządzenia to doskonały sposób na utrzymywanie porządku dla osób, które z niechęcią podchodzą do kwestii sprzątania. Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania bez problemu poradzi sobie z każdym typem zanieczyszczeń. Wzbogacenie sprzętu w nawigację pozwala w pełni sterować urządzeniem, dzięki czemu nie ominie ono żadnego miejsca w naszym mieszkaniu.

Bardziej wymagający użytkownik zdecydować się może na odkurzacze przemysłowe. Urządzenie z filtracją wodną doskonale sprawdzi się w mieszkaniu alergika, bowiem z niezwykłą dokładnością i precyzją usuwa kurz, pyłki i roztocza. Czyszczenie powierzchni na mokro oraz sucho to funkcje, które na pewno zadowolą zwolenników braku konieczności wymiany worków, nieustannego czyszczenia sprzętu czy wymiany filtrów. Odkurzacz przemysłowy bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z paneli, podłóg drewnianych, wykładzin bądź dywanów zarówno z krótkim, jak i długim włosiem.