Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Bogate wzornictwo lamp wiszących Nowodvorski

Lampy wiszące Nowodvorski
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Dzisiejsze trendy aranżacji wnętrz odpowiadają na naturalne potrzeby człowieka, który poszukuje miejsc odpoczynku, relaksu i bezpieczeństwa w swoim domu. Wiąże się to ze świadomością dbania o własne zdrowie, o zrównoważone wykorzystywanie zasobów planety, a także z potrzebą tworzenia wokół siebie przestrzeni inspirujących i kreatywnych. Minimalizm, eklektyzm oraz dekoracyjność to cechy określające współczesne lampy, meble oraz tekstylia.

Oświetlenie zgodne z najnowszymi nurtami wystroju wnętrz

Lampy wiszące Nowodvorski to bogaty wybór modeli punktów świetlnych dopasowujących się do każdego wnętrza. Naturalne materiały oraz oryginalne wzory powodują, że dostępne lampy zgodne są z najbardziej aktualnymi trendami wystroju wnętrz.

Współczesne wystroje wnętrz stają się elementem filozofii życia jego mieszkańców. Przykładem może być eklektyczny styl boho, który łączy w sobie konserwatywne europejskie kształty z egzotyką krajów dalekiego wschodu. Boho to styl dla wolnych dusz, które pragną czuć się swobodnie we własnym domu. Wnętrze powinno być miejscem ich inspiracji.

Duże, dekoracyjne i ekstrawaganckie formy to kwintesencja stylu glamour, art déco lub nowojorskiego. Jest to trend, który lubi mosiężne ozdoby, wymyślne kształty oraz kryształowe dodatki.

Industrialne przestrzenie są odpowiednim miejscem dla ludzi praktycznych, którzy lubują się w surowych formach. W tym stylu ważne są przede wszystkim geometryczne formy przedmiotów wykonanych z metalu czy betonu. Nurt ten jest niejako przeciwieństwem do skandynawskiego trendu aranżacji przestrzeni hygge lub japońskiego nurtu japandi. Oba te style cechują się przytulnością.

Bogate wzornictwo lamp wiszących nowodvorski

W ofercie producenta lamp nowodvorski można odnaleźć modele lamp charakteryzujące się kloszami o prostych geometrycznych formach. Dostępne są także wielopunktowe punkty oświetleniowe o szklanych, kulistych kloszach odsłaniających przewód i żarówkę. Staną się one doskonałym uzupełnieniem miejskich wnętrz industrialnych.

Wśród minimalistycznych produktów pasjonaci art déco i glamour odnajdą modele lamp charakteryzujących się rzeźbiarskim kształtami, a także lampy posiadające mosiężne wykończenia sprawiające bardzo ekskluzywny wygląd. Zróżnicowana forma lamp jest niesamowicie intrygująca, ponieważ każda jest nietuzinkowa.

W ofercie producenta można odnaleźć lampy wiszące do każdego pomieszczenia. Lampy wielopunktowe i jednopunktowe o zróżnicowanej kolorystyce i wysokiej jakości wykonania. Wszystkie te cechy sprawią, że każdy dom, dzięki oprawom Nowodvorski, nabierze całkiem nowego blasku.