Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Materiały eksploatacyjne i akcesoria firmy STIHL

olej do kosiarki
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Nawet niezawodne urządzenia wymagają bieżącej konserwacji i niekiedy wymiany poszczególnych ich części. W celu realizacji takiego zadania niezbędny jest zakup odpowiednich materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów – ważne jednak, by pochodziły one od sprawdzonego producenta, takiego jak firma STIHL. Sprawdź, jakie materiały eksploatacyjne i akcesoria oferuje marka STIHL.

Jakie materiały eksploatacyjne oferuje marka STIHL?

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom eksploatacyjnym praca staje się maksymalnie bezpieczna i jednocześnie komfortowa. Warto przy tym dodać, że wybrane z nich są przyjazne środowisku naturalnemu, a więc użycie ich ułatwia minimalizowanie negatywnego wpływu na Planetę. Takie materiały, czyli między innymi oleje silnikowe, oferuje marka STIHL.

Oleje silnikowe są sprzedawane w licznych wariantach. Na przykład firma Błaut-Rol z Radkowa specjalizująca się w dystrybucji sprzętu rolniczego i artykułów rolnych ma w swojej ofercie między innymi wielosezonowy olej silnikowy STIHL do kosiarek klasy 10 W-30. Jest to olej mineralny do czterosuwowych silników benzynowych chłodzonych powietrzem, który zabezpiecza silnik przed zużyciem ściernymi osadami i jednocześnie przed korozją, a także przed powstawaniem na zaworach, tłokach i świecach zapłonowych nagarów. Spośród olejów silnikowych marki STIHL wyróżnić też można oleje do silników dwuosiowych.

Warto przy tym dodać, że oleje silnikowe marki STIHL sprzedawane są w opakowaniach o różnych pojemnościach. Cechuje je również niezawodna czystość. Poza czystym spalaniem znane są także ze swoich doskonałych właściwości smarnych oraz wyjątkowej ochrony silników.

Jakie akcesoria marki STIHL cieszą się dużą popularnością?

Poza materiałami eksploatacyjnymi marki STIHL przydatnym preparatem oferowanym przez tę firmę jest również ekologiczny spray do trwałego znakowania drewna. Jest on oferowany w licznych barwach, przy czym pigmenty użyte do jego produkcji pozwalają na uzyskanie intensywnych kolorów, mających dużą zdolność krycia. Poza ekologicznością i szeroką paletą dostępnych kolorów cechuje go również duża wydajność, bezzapachowość i mrozoodporność.

Do akcesoriów marki STIHL należą też między innymi żyłki tnące, na przykład żyłki Carbon High-Tech CF3 – trzyczęściowe żyłki wykonane z wysokiej jakości poliamidu. Poza tym pilniki do precyzyjnego korygowania wysokości ogranicznika zagłębiania, różnego rodzaju prowadnice, a także prowadniki z pilnikiem okrągłym stosowane do pił łańcuchowych.