Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Mydła w płynie - podstawa codziennej higieny rąk

Mydło w piance
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Prawidłowa higiena rąk jest bardzo istotna. Pozwala nie tylko zachować zdrowie, ale także dobry wygląd skóry dłoni. W codziennym ich oczyszczaniu oraz pielęgnacji pomagają różne środki czystości, m.in. mydła w płynie. Ich forma jest wygodna, ekonomiczna i łatwo dostępna. Sprawdź, dlaczego wybór mydła ma znaczenie i który produkt warto wybrać!

Mydła w płynie - zalety produktu do mycia dłoni

Mydło w płynie to nasz codzienny towarzysz. Pozwala oczyścić dłonie, a także je wypielęgnować. Dziś wiele mydeł ma coraz lepsze składy, dzięki czemu skóra po umyciu dłoni jest nawilżona. Choć mydło w płynie wydaje się być produktem oczywistym, nie zawsze wiadomo, które wybrać w przypadku miejsc publicznych. W sklepie Higiena24.com znajdziesz mnóstwo produktów dedykowanych miejscom, które dziennie odwiedzane są przez setki czy tysiące osób. Jaki więc produkt znajdzie swoje zastosowanie w kinie, teatrze, placówkach edukacyjnych czy medycznych? Przede wszystkim dobrze, aby było to mydło w dużym opakowaniu. Jest ono ekonomiczne, nie będzie trzeba uzupełniać często pojemnika. Ponadto warto, aby mydło w płynie dozowało się automatycznie. Dlaczego jest to istotne? W miejscach publicznych, gdzie z łazienek korzysta dużo osób, trudniej o zachowanie higieny podczas używania mydła w kostce czy z ręcznym podawaniem. Z tego właśnie względu rekomenduje się mydła w dużych opakowaniach, które montowane są w specjalnych dozownikach. Wystarczy, że podłożymy pod nie dłoń, a mydło same się na nią zaaplikuje.

Na popularności zyskują także mydła w płynie antybakteryjne. To właściwy wybór produktu do miejsc, z których każdego dnia korzysta sporo osób. Tego rodzaju mydła mają właściwości antygrzybiczne i bakteriobójcze. Ten rodzaj preparatu zaleca się użyć w placówkach o wzmożonej higienie, np. w szpitalach, przychodniach czy innych ośrodkach ochrony zdrowia. Jeśli zależy Ci na doborze właściwego produktu do miejsca, które prowadzisz, sprawdź ofertę sklepu Higiena24.com.

Mydło w płynie

Mydła w płynie czy w piance? Które wybrać do miejsc publicznych?

Mimo że na rynku uznaniem cieszą się mydła do rąk w płynie, nie należy przechodzić obojętnie obok produktów w formie pianki. Dlaczego? Dzięki specjalnej konsystencji pozwalają na zużycie o wiele mniej produktu w porównaniu do korzystania z płynnego preparatu. To oszczędność, szczególnie w przypadku miejsc publicznych, w których mydła zużywa się całkiem sporo.

Jeśli chcesz wypróbować mydła w płynie lub piance, a także inne środki czystości do miejsc publicznych czy domu, przejrzyj ofertę sklepu Higiena24.com - https://higiena24.com/70-mydla-w-plynie-i-pianie. Marka specjalizuje się w hurtowej sprzedaży preparatów higienicznych oraz chemii użytkowej. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co ważne i przydatne. Pamiętaj, że możesz samodzielnie wybrać zapach mydła. W ofercie sprzedawcy są także bezzapachowe środki do higieny. Prócz produktów do mycia czy sprzątania możesz kupić także dozowniki na mydło. Sprawdź ofertę sklepu i zaopatrz swoją firmę w wysokiej jakości produkty, które pozwolą zadbać o komfort i zdrowie!