Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Pozytywnie nastrajające wnętrze

nastrajające wnętrze
 |  Informacja prasowa  |  Dom i ogród

Energetyczna kolorystyka, zieleń roślin i swobodny przepływ światła – to sprawdzona aranżacyjna kombinacja, która pozwoli wnieść więcej wigoru i optymizmu do domowych wnętrz. Zainspiruj się nadchodzącą wiosną, która przywraca świat do życia i przemień uśpione pomieszczenia, którym brakowało charakteru, w budzące zachwyt przestrzenie.

Gra kolorów i zabawa stylem sprawi, że nudny salon nabierze nieprzeciętnego, pozytywnego wyrazu. Delikatny kawowy odcień L487 z palety Tikkurila Optiva Nature Matt 5 na ścianie będzie ciekawie współgrał z naturalnym drewnem w pomarańczowo-rudawych tonach. Designerską ozdobą pomieszczenia stanie się kanapa obita kontrastowym materiałem w kolorach miodu i brązu. Ustawione nad oknem zwisające rośliny ożywią wnętrze, tworząc bujną kaskadę zielonych liści, przez które będzie przebijać się wiosenne słońce.

Skrzący się odcień K396 Safari farby Tikkurila Optiva Nature Matt 5 rozświetli pomieszczenie niczym słoneczne promyki i wypełni je przyjemnym, ciepłym blaskiem. Balansem dla tego intensywnego koloru będzie aksamitna czerń X499 Licorice  na jednej ze ścian, która odpowiednio stonuje aranżację jednocześnie nie odbierając jej optymistycznego klimatu.

Zielony jako kolor nadziei pozwala zachować dobry nastrój i pogodę ducha. Tym bardziej warto wykorzystać go w aranżacji wnętrz. Tonacja S445 z palety Tikkurila Optiva Nature Matt 5 na ścianie wniesie do domu wiosenną świeżość. Dzięki drewnianym akcentom i plecionym dodatkom powstanie wnętrze emanujące harmonią z naturą.

Więcej pomysłów na wnętrza w optymistycznych kolorach znajduje się na stronie www.tikkurila.pl/inspiracje.