Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Płytki ceglane - trwałość i uniwersalność w Twoim domu

Płytki ceglane
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Branża wystroju wnętrz nieustannie się rozwija, wzbogacając się o kolejne trendy. Nie ukrywamy, że najlepiej być ponadczasowym i wykraczać poza ich obszar. Takim rozwiązaniem jest stara cegła rozbiórkowa.

Płytki ceglane - gwarancja ponadczasowości

Cegła rozbiórkowa pochodzi ze starych konstrukcji domów i fabryk. Jej uniwersalność jest spowodowana stosowaniem jej w zasadzie niezależnie od przeznaczenia budynku oraz niezwykłą trwałością. Dzięki niej stworzysz w swoim mieszkaniu unikalny klimat starej kamienicy lub luksusowego loftu. Wykonane z niej płytki sprawdzą się w pomieszczeniach małych, dużych i średnich, kreując ich niepowtarzalny charakter.

Więcej informacji na temat ceglanych płytek tutaj: https://e-ceglanafantazja.pl

Płytki z cegły rozbiórkowej

Stare cegły wydobywa się spod tynku jedynie w tradycyjnym budownictwie. Nie znaczy to jednak, że nie mogą sobie na nią pozwolić mieszkańcy domków jednorodzinnych czy segmentów!

Plusem pozyskiwania starej cegły jest niemarnowanie tego materiału, a co za tym idzie - zmniejszanie produkcji, która ma ogromny wpływ na środowisko. 

Płytki ze starej cegły wykorzystuje się do wykańczania wnętrz w stylu retro, industrialnym czy vintage, a także wnętrz nowoczesnych. Świetnie komponują się z innymi surowymi materiałami, jak np. drewno czy beton architektoniczny. Dzięki temu pomieszczenie zostaje odświeżone, a cegła rozbiórkowa nadaje mu nowy, wyjątkowy charakter.

Płytki z cegły nadadzą pomieszczeniu ciepła, tworząc tez niesamowity efekt wizualny. Płytki ceglane pasują do każdego wnętrza: łazienki, kuchni i salonu. Potrafią zachwycić oczy nawet osób najbardziej wymagających. Idealnie sprawdzą się zarówno na całej powierzchni ściany, jak i na jej części. 

Stara cegła na Twojej ścianie

Może to czas na zmianę wyglądu pomieszczenia i stworzenie wymarzonej aranżacji? Cegła na ścianę do naprawdę świetne i ponadczasowe rozwiązanie! Każdego roku jest ona coraz częściej wybierana przez wielbicieli tego rodzaju materiału wykończeniowego.

Z chęcią pomożemy Ci wybrać płytki z cegły, które będą się dobrze spisywać niezależnie od pomieszczenia, gdzie będziesz chciał je założyć. Wyróżnia nas sympatia do niezwykle cennego materiału rozbiórkowego, jakim jest cegła. Każda płytka wykonywana jest z należytą precyzją i zaangażowaniem odpowiednio przygotowanych do tego pracowników. Po oczyszczeniu cegły ze starej zaprawy tniemy cegły na płytki. Następnie za pomocą wysokiego ciśnienia oczyszczamy gotowy produkt i dajemy go do suszarni. Tak właśnie powstaje ten cieszący się olbrzymią popularnością produkt, tak pożądany w każdym wnętrzu!