Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Niezwykłe metamorfozy w kilka chwil

naklejki na drzwi
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Jest ochota, ale nie ma możliwości? Są możliwości, ale nie ma funduszy? Jest milion powodów, dla których wymarzona metamorfoza wnętrza może się nie udać. Ale jest też o wiele więcej sposobów, by mimo wszystko ją przeprowadzić, nawet, jeśli nie ma zbyt dużego pola do popisu czy nieograniczonego budżetu. Wystarczy odrobina wyobraźni i kilka gadżetów, na przykład naklejki na drzwi. To właśnie one mogą sprawić, że każdy pokój w kilka chwil zmieni się nie do poznania!

Naklejki na drzwi – tani i szybki sposób na zmiany

Nic tak nie poprawia nastroju jak szybka, tania i efektowna metamorfoza wnętrza, a taką można przeprowadzić, wybierając odpowiednie naklejki do przyklejania na drzwi. Dzięki nim można uzyskać nie tylko efekt dekoracyjny, ale i nieco wpłynąć na postrzeganie samej przestrzeni.

Naklejki na drzwi doskonale sprawdzą się wtedy, kiedy te aż proszą się o wymianę. Zadrapania, zarysowania czy odpryski farby nie wyglądają dobrze, ale wcale nie muszą oznaczać konieczności zakupu nowych drzwi. Wystarczy wybrać odpowiednie naklejki drzwiowe, które zamaskują niedoskonałości i nadadzą starym drzwiom nowe życie. Sprawdzą się także wtedy, kiedy drzwi po prostu nie są takie, jakie się wymarzyło.

Dzięki nowoczesnym naklejkom na drzwi można również nieco zabawić się przestrzenią. Potrafią one bowiem optycznie zmniejszyć pomieszczenie, dzięki czemu nada mu się przytulności, jak i je wizualnie zwiększyć, co jest idealnym rozwiązaniem do małych pokoi. Słowem – dobre naklejki na drzwi to coś niby niepozornego, ale jednak zmieniającego wygląd pomieszczenia.

Modne naklejki na drzwi do każdego wnętrza

Naklejki na drzwi mogą mieć różne formy i rozmiary, od takich, które można naklejać w dowolnej konfiguracji po swego rodzaju obrazy, które zakryją całe drzwi, co ma istotny wpływ na postrzeganie pokoju. Są idealnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się w małej łazience – przestrzenna naklejka na drzwi może sprawić, że stanie się ona optycznie większa – czy też do kuchni, by dodać jej jeszcze większego charakteru. Prawdziwym hitem są też naklejki na drzwi dziecięcych pokoi, dzięki którym można stworzyć maluchowi prawdziwie bajkowy klimat.

Naklejki na drzwi są łatwe w aplikacji i równie łatwe w usuwaniu, dlatego nie trzeba obawiać się uszkodzeń. Zrobią duże wrażenie i zaspokoją ochotę na szybką zmianę aranżacji. Duży wybór różnych wzorów daje mnóstwo możliwości i z pewnością warto z nich skorzystać, jeśli chce się w ciekawy i szybki sposób odmienić swoje drzwi.