Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Namioty garażowe – alternatywa dla obiektów murowanych

Namioty garażowe
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Gdzie przechować samochód, gdy zima za pasem? Dni są coraz chłodniejsze, a na pojeździe pojawia się coraz więcej mokrych liści. Co na to karoseria? Przecież lada moment może pojawić się rdza… a tego przecież byś nie chciał. Wybudowanie garażu zajmie kilka miesięcy – najpierw trzeba postarać się o zgodę budowlaną, potem znaleźć ekipę i kupić materiały… Z pewnością nie zdążysz przed nadejściem zimy. Istnieje jednak rozwiązanie alternatywne – namiot garażowy!

Namiot garażowy – wysoka jakość w korzystnej cenie

Potrzebujesz szybkiego rozwiązania, ale równie ważna jest dla Ciebie jakość z najwyższej półki? Warto wybrać namiot garażowy łączący obie te kwestie. Namiot możesz rozłożyć w bardzo krótkim czasie, o czym więcej opowiemy za chwilę. Jednak nie zapominajmy przy tym o jakości.

Namioty garażowe polskiego producenta wykonane są z wysokojakościowego połączenia sprawdzonych rozwiązań materiałowych – stalowej konstrukcji pokrytej ogniowym ocynkiem oraz poszycia wykonanego z PVC. Taki duet zapewnia znakomitą odporność w każdych warunkach atmosferycznych.

  • Stabilna konstrukcja stalowa z solidnymi łączeniami poszczególnych elementów.
  • Wodo- i ognioodporne poszycie.
  • Profesjonalne systemy odprowadzające nadmiar wilgoci na zewnątrz namiotu.
  • System zapewniający optymalną wentylację.

Nowy dom dla samochodu – namiot garażowy

Murowane lub drewniane wiaty, blaszane garaże… pomysłów na zapewnienie pojazdom odpowiedniej ochrony przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, jest bardzo wiele. Jednak zdecydowanie najszybszym w montażu jest namiot garażowy. Samo jego zamówienie na stronie producenta wraz z realizacją oraz wysyłką trwa około dobę. Gdy namiot jest już u Ciebie, możesz go z łatwością rozstawić, co zajmuje kilka godzin. W ten sposób zyskujesz gotowe rozwiązanie. W dwa dni!

Namiot garażowy – inne zastosowania

Nie tylko Twój samochód znajdzie w nim swój bezpieczny kąt! W namiocie garażowym z powodzeniem schowasz wiele innych przedmiotów, np. mebli, maszyn i urządzeń. Meble ogrodowe zarastają kurzem? Nie jeździsz już rowerem, więc tylko podpiera ścianę Twojego domu? Nigdy nie miałeś co zrobić z kosiarką do trawy? Nie ma problemu, wszystko się zmieści!

namiocie garażowym z powodzeniem zorganizujesz również własny warsztat napraw samochodowych. Jeśli zatem wykonywanie wszelkich prac przy Twoim samochodzie jest jedną z Twoich życiowych pasji – możesz ją realizować właśnie tu!

Zobacz więcej na stronie producenta: dascompany.com