© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


System drzwi przesuwnych w Twoim domu

Drzwi przesuwne
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Drzwi przesuwne to funkcjonalny element, który może odmienić wygląd wnętrza domu. Będzie się wyróżniał na tle innych dodatków i pomoże w zagospodarowaniu domowej przestrzeni. Dlaczego warto postawić na system drzwi przesuwnych?

Drzwi przesuwne idealne do małych mieszkań

System drzwi przesuwnych to wciąż panujący trend wnętrzarski, który pozwala podzielić przestrzeń i optycznie ją powiększyć. W małym mieszkaniu często uciążliwe jest zagospodarowanie miejsca na szafę czy też spiżarnię. Drzwi przesuwne mogą taką przestrzeń pomóc wydzielić. Zamontowanie systemu możliwe jest nawet na wąskiej przestrzeni - wystarczy, że drzwi będą mogły swobodnie przesuwać się po ścianie.

Poddasze i skosy

Drzwi przesuwne sprawdzą się w przypadku skosów na poddaszu, które możemy zabudować. Możemy też wykorzystać wolną przestrzeń pod skosem na zaaranżowanie np. szafy pod schodami. Przestrzeń pod skosami wykorzystuje się także na zagospodarowanie schowka, pralni, małego gabinetu.

System drzwi przesuwnych - kup online na bonmario.com!

System drzwi przesuwnych: z czego się składa?

Systemy drzwi przesuwnych są dostępne w różnorodnych stylistycznych opcjach, odpowiadając na różnego rodzaju charakter przestrzeni. System drzwi przesuwnych rzuca się w oczy, dlatego powinien pasować do materiału, z jakiego zostały zrobione drzwi (zazwyczaj jest to drewno). 

Większość drzwi przesuwnych montuje się dosyć łatwo. Systemy mogą być wykonane z aluminium, stali lub tworzywa sztucznego. Komplet składa się ze specjalnych rolek i szyn, profili łączących i ozdobnych okuć (np. w kształcie podkowy), a także montowanych na górze i dole prowadnic. Gotowe zestawy systemów nie wymagają spawania, malowania lub wmurowywania w ścianę.

Wybierz system drzwi przesuwnych!

System drzwi przesuwnych sprawdza się nie tylko w domowej przestrzeni, ale także publicznej i biurowej. Z tego powodu jest chętnie aranżowany i wybierany. Można nim nie tylko manipulować przestrzenią, ale także łączyć różne style, co nadaje oryginalnego klimatu każdej przestrzeni.

Najczęściej są produkowane na zamówienie pod konkretny wymiar pomieszczenia i projekt, dlatego dostępne są w wyspecjalizowanych sklepach. W ofercie Bonmario (https://bonmario.com/) znajduje się szeroka oferta systemu drzwi przesuwnych, które wpasują się w dowolny styl wnętrza oraz spełniają najwyższe standardy funkcjonalności i trwałości, dodając każdej przestrzeni charakteru.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry