© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Meble kuchenne na wymiar i ich zalety

Meble kuchenne na wymiar
 |  Redakcja  |  Dom i ogród

Jesteś w trakcie urządzania swojej kuchni? Zastanawiasz się nad zamówieniem mebli kuchennych na wymiar? Poznaj zalety tego typu rozwiązania i sprawdź, czy jest ono odpowiednie dla Ciebie.

Meble kuchenne na wymiar – czy warto?

Kuchnie na wymiar to rozwiązanie, z którego zaczyna korzystać coraz więcej osób. Jest to zasługa przede wszystkim zdecydowanie wyższej jakości zarówno materiałów, jak i wykonania niż w popularnych salonach meblowych oferujących gotowe rozwiązania. Jest to opcja przeznaczona dla osób, które pragną jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i zapewnić sobie maksymalny komfort i wygodę w codziennych użytkowaniu kuchni. 

Zalety mebli kuchennych na wymiar 

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Jedną z największych zalet mebli kuchennych na zamówienie jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Indywidualny projekt i innowacyjne rozwiązania pozwalają na idealne dopasowanie zabudowy kuchennej do panujących w pomieszczeniu warunków. Nie ma mowy o nieestetycznych szparach, dziurach czy niezagospodarowanym miejscu. W każdym z tych miejsc można zrobić funkcjonalne schowki, które pomieszczą sprzęt kuchenny bądź drobne akcesoria. Dzięki pełnemu zagospodarowaniu przestrzeni, kuchnia stanie się praktyczna i funkcjonalna. 

Możliwość zabudowy małych i nietypowych pomieszczeń

Kuchnie na wymiar polecane są szczególnie właścicielom mieszkań z nietypowymi pomieszczeniami. Kuchnie małe, wąskie, a nawet te ze skosem nie stanowią żadnego problemu. Dzięki indywidualnie dobranym rozwiązaniom nawet najbardziej problematyczne wnętrze zamieni się w funkcjonalną kuchnię z dużą ilością miejsca do przechowywania. 

Personalizacja niemal każdego elementu 

Kolejną zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość stworzenia kuchni swoich marzeń. I to dosłownie! W salonie meblowym ernestrust masz możliwość wyboru nawet najmniejszych elementów mebli. Masz wpływ na kolory, materiały czy też kształty. W oparciu o Twoje preferencje, projektant przygotowuje indywidualny projekt 3D oraz kosztorys. 

Kolor czy materiał to nie jedyne rzeczy na jakie masz bezpośredni wpływ. Możesz również zadecydować o tym, gdzie w Twojej kuchni ma znaleźć się dodatkowe oświetlenie – np. podświetlenie górne blatu roboczego czy też pełniące funkcje dekoracyjne oświetlenie LED. 

Funkcjonalne systemy i dodatkowe możliwości

Decydując się na meble kuchenne na specjalne zamówienie zyskujesz również możliwość wyboru funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym codzienna praca w kuchni stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza. Mowa tutaj szczególnie o wysokich półkach typu cargo czy systemach narożnych. Warto wspomnieć również o specjalnych organizerach do szuflad, które pozwolą zachować porządek, a także specjalnych pojemnikach przeznaczonych do sortowania odpadów. 

Kuchnia na wymiar to rozwiązanie dla osób, które pragną stworzyć przestrzeń spójną i funkcjonalną, która będzie odpowiadała na wszelkie potrzeby domowników. Aranżacja powinna być dopasowana zarówno do indywidualnych preferencji, jak i stylu ich życia. Ponadto meble kuchenne wykonywane na zamówienie cechują się zdecydowanie wyższą jakością materiałów i starannym wykonaniem.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry