Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jaką markę płytek warto wybrać?

płytki do łazienki
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Płytki to jeden z najchętniej wykorzystywanych obecnie materiałów wykończeniowych. W sprzedaży dostępne są zarówno płytki ścienne, jak i kuchenne. Doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach: łazience, kuchni, salonie, przedpokoju. Chcąc kupić płytki, mamy do wyboru te różnych producentów. Pojawia się w związku z tym pytanie, na jaką markę płytek warto postawić.

Dlaczego warto stosować płytki?

Płytki mają mnóstwo zalet. Są przede wszystkim niezwykle trwałym materiałem wykończeniowym. Nawet po wielu latach wyglądają doskonale. Nie odbarwiają się, nie odkształcają. Ich utrzymanie w czystości nie nastręcza większych problemów. Nie straszna im panująca w łazience wilgoć czy często pojawiająca się w kuchni para wodna.

Czy płytki marki Tubądzin to dobry wybór?

Zastanawiając się nad marką płytek, warto pamiętać o tych oferowanych przez firmę Tubądzin. Płytki Tubądzin uchodzą obecnie za jedne z lepszych na rynku. Firma uważana jest za czołowego producenta płytek. Chętnie stawia na innowacyjne rozwiązania, co sprawia, że płytki zawsze wpisują się w aktualne trendy. Płytki Tubądzin to kilka linii produktowych, wśród których każdy znajdzie płytki odpowiednie dla siebie. Chcąc zobaczyć przykłady płytek tej marki (na przykład kolekcję Pietrasanta), wystarczy postawić na sklep z płytkami Plytki24.pl. Grupa Tubądzin oferuje również płytki pod marką Domino płytki. W ofercie znajdują się modele zarówno klasyczne, jak i te, które doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza.

Płytki Paradyż: czy zasługują na uwagę?

Inną również polską marką płytek, która wyróżnia się wysoką jakością są płytki Paradyż. Ciekawe wzornictwo sprawia, że każdy znajdzie w ofercie tej marki płytki odpowiednie dla siebie. Chcąc zobaczyć, co oferuje firma Paradyż, wystarczy wejść na https://plytki24.pl – sklep z szerokim asortymentem w tym zakresie.