© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Meble designerskie – minimalna forma, maksymalna jakość

meble designerskie
 |  Redakcja  |  Dom i ogród

Rynek meblarski cały czas ewoluuje, a zagoszczenie mebli designerskich na nim najlepiej pokazuje tę przemianę. Czym się one różnią od tradycyjnych modeli? W przeciwieństwie do klasycznych modeli meble designerskie mają nowoczesne i nieszablonowe, acz funkcjonalne formy. To śmiałe rozwiązania, po które coraz chętniej sięgają Polki i Polacy. Gdzie je zamówisz? Jakie cechy mają meble designerskie? Tego dowiesz się z naszego najnowszego wpisu, więc czytaj go dalej, aby poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Nieszablonowy projekt dopracowany w najmniejszych detalach

Wydawać by się mogło, że meble designerskie powstają ad hoc. Nic bardziej mylnego! To bardzo dobrze przemyślane pomysły, które zostały zaprojektowane w oparciu o dekalog dobrego designu. To lista zasad, która została sformułowana już ponad pół wieku temu przez Dietera Ramsa. Dekalog – mimo upływu czasu – nadal jest aktualny.

Jak jeszcze można opisać meble designerskie? Zdecydowanie można o nich powiedzieć, że łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i innowacyjność. To trwałe rozwiązania, które zostały stworzone na lata, a każdy mebel zaprojektowany jest nawet w najmniejszych detalach.

Meble designerskie często utrzymane są w minimalistycznym stylu. Wynika to z faktu, że większość projektantów trzyma się zasady „mniej znaczy lepiej”. Nierzadko producenci zwracają też uwagę na aspekt ekologiczny. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przyjaznych dla środowiska.

Rozwiązanie na lata

Człowiek od lat czuje wewnętrzną potrzebę, aby otaczać się pięknymi przedmiotami. Teraz spora część klientów – oprócz walorów estetycznych – przywiązuję wagę do jakości zamawianych mebli. Nie tylko wygląd się liczy, ale też funkcjonalność i trwałość. Meble designerskie zdecydowanie spełniają wszystkie te warunki.

Wyraź własną osobowość

Kolejnym atutem mebli designerskich jest ich nieszablonowość i nieprzeciętny styl, który pozwala także wyrazić własną osobowość i podkreślić te cechy u nas. Wbrew pozorom nie tylko moda ma monopol na wyrażenie emocji i osobowości – meble również mogą to robić. Dlatego też, jeśli chcesz wyeksponować swoją kreatywność i nieszablonowość, pomyśl o meblach designerskich.
DESIGND10 – sklep internetowy z meblami designerskimi
DESIGND10 to sklep internetowy, w którym znajdziesz – jak sama zresztą nazwa wskazuje – designerskie rozwiązania. W ofercie dostępne są nie tylko meble designerskie, ale również oświetlenie, akcesoria (np. dywany), czy tapety. W przypadku mebli marka współpracuje z wieloma renomowanymi projektantami. Znajdziesz u nich najnowsze kolekcje takich marek jak Andersen, Bolia, Bonaldo, Fameg, Freifrau, Kristalia, Magis, Prostoria, Letti&Co, Saba, czy Woud.

Dostępne propozycje doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, czy mieszkaniu, ale też w biurze, hotelu bądź restauracji. Nie czekaj, sprawdź, co aktualnie znajduje się ofercie DESIGND10.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry