Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gdzie w mieszkaniu sprawdzą się płytki?

sklep z płytkami
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Łazienka i kuchnia - te dwa pomieszczenia przychodzą w pierwszej chwili na myśl, gdy toczy się rozmowa odnośnie przeznaczenia płytek w przestrzeni mieszkalnej. Okazuje się jednak, że płytki sprawdzą się doskonale również w salonie, garderobie czy w holu. Jest to także świetne rozwiązanie na taras.

Dlaczego warto wybrać płytki?

Każdy sklep z płytkami ma w swojej ofercie wyjątkowe rozwiązania, które będą doskonale prezentować się nie tylko w łazience czy w kuchni, ale również w salonie. Płytki do salonu Tubądzin to nowoczesny design, na który warto się zdecydować z kilku powodów. Po pierwsze, płytki na podłodze w salonie wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Po drugie, Tubądzin płytki pozwalają zachować czystość w prosty sposób. Nie musisz cyklinować parkietu czy wyciągać z szafy odkurzacza, aby pozbierać pyłki z dywanu. Wystarczy szybko zamieść miotłą lub przetrzeć płytki wilgotną szmatką, a będą prezentowały się doskonale.

Płytki w łazience i kuchni - klasyka w nowoczesnym stylu

Płytki do łazienki i kuchni mogą mieć różnorodne wzornictwo, dzięki czemu samodzielnie stworzysz wymarzoną przestrzeń, uzupełniając je meblami w konkretnym stylu. Wyjątkowa oferta, która dostępna jest w wielu sklepach internetowych, między innymi w https://www.twojelazienki.pl/ to płytki łazienkowe Domino oraz płytki kuchenne Domino. Marka Domino stawia przede wszystkim na wyraźne wzornictwo, przykłada również ogromną uwagę do detali. Znajdziesz w kolekcji płytki przede wszystkim w jasnych, modnych kolorach.

Płytki - praktyczne rozwiązanie na każdą kieszeń

Płytki dostępne są w różnych cenach - nawet na produktu renomowanych producentów możesz dostać rabat. Warto rozglądać się za okazjami - dobrej jakości płytki posłużą przez wiele lat. Nie jest to rozwiązanie na sezon czy dwa, przemyśl zatem dokładnie wystrój konkretnego wnętrza. Możliwości masz sporo - puść wodze wyobraźni i zaprojektuj wymarzoną przestrzeń wykończoną wyjątkowymi płytkami. Nie jest to takie trudne, jak może się wydawać, a pomocą w projektowaniu mogą służyć darmowe programy.