© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak w szybki i tani sposób udekorować kuchnię?

Dekoracje kuchni
 |  Redakcja  |  Dom i ogród

Dekoracje kuchni wcale nie muszą być drogie, można znaleźć naprawdę dużo fajnych gadżetów, które wpiszą się w styl i obecne trendy. Lato to fajny czas na zmiany wnętrza, dlatego warto zainwestować trochę czasu i rozejrzeć się za inspiracjami.

Szklane obrazy – modna i wdzięczna dekoracja ścian

Szklane obrazy są modną dekoracją do kuchni, nie tylko ze względu na nieograniczone możliwości wyboru wzorów i kolorów, ale przede wszystkim odporność na ścieranie, brud i kurz. Do najczęściej wybieranych wzorów do kuchni należą obrazy na ścianę z motywem ziół, przypraw i kwiatów. Kolorowe i przyciągające wzrok dekoracje dodadzą wnętrzu charakteru i ożywią je.

dekoracja kuchni

Szklane deski do krojenia – funkcjonalny i estetyczny gadżet

Deski do krojenia są potrzebne w każdej kuchni, wykorzystujemy je codziennie nie tylko do przygotowywania posiłków, ale także jako podkładki po gorące garnki. Ważne jest, by były na tyle wytrzymałe, by wytrzymały obciążenie gorących garnków, a także codzienne mycie detergentem. Najmniej odporne są deski drewniane i bambusowe, które nie powinny mieć kontaktu z surowym mięsem, dlatego trzeba je często wymieniać. W przypadku desek na szkle, surowe mięso nie wchodzi w szczeliny, przez co można ją bez problemów umyć płynem do mycia naczyń i ciepłą wodą. Takie rozwiązanie pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy okazji wprowadzi do kuchni efektowną dekorację. Deskę ze szkła można także wykorzystać jako osłonę ściany przy zlewie lub płycie grzewczej.

Zegary na szkle – nowy wymiar czasoprzestrzeni

Zegary na szkle, to również niedroga i efektowna dekoracja ścienna do kuchni. Zgrabny i funkcjonalny zegar ułatwi przygotowywanie posiłków, a przy okazji będzie ładną ozdobą wnętrza. Zegary szklane są odporne na działanie wysokiej temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki nadrukowi w najwyższej jakości, druk nie wyblaknie przez długi czas użytkowania, a Twoja kuchnia nabierze nowych kolorów.

Zainspirujcie się i zmieńcie swoje wnętrze na lato!

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry