Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Max Kuchnie – tu czeka na Ciebie kuchnia idealna

Max Kuchnie
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Kiedy wieloletnie marzenia stają się rzeczywistością, powstaje projekt dopięty na ostatni guzik. A jeżeli dołożymy do tego doświadczenie w branży AGD, uzyskujemy nowoczesną i prężnie działającą markę w pełni nastawioną na klienta. Max Kuchnie to sieć zrzeszająca około 300 studiów projektowania kuchni, zlokalizowanych w całym kraju – w mniejszych i większych miejscowościach. To przy pomocy naszych projektantów i wykonawców możesz zrealizować swoje marzenia o kuchni szytej na miarę Twoich potrzeb.

Jedno miejsce – cała kuchnia

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu – to idea, która stała się podbudową do powstania marki Max Kuchnie. By maksymalnie uprościć proces projektowania, wyposażania i realizacji kuchni na wymiar, stworzyliśmy miejsce, w którym tak naprawdę możesz załatwić wszystko. W studiach Max Kuchnie czekają na Ciebie nie tylko profesjonalni projektanci kuchennych wnętrz współpracujący z najlepszymi wykonawcami, ale także pełna oferta sprzętu AGD i akcesoriów kuchennych. Oznacza to, że jedyne, gdzie musisz udać się, by móc cieszyć się kuchnią idealną, jest studio należące do sieci Max Kuchnie. Wraz z naszymi projektantami zdecydujesz o tym, jak powinna wyglądać i być wyposażona Twoja kuchnia, z czego powinny być wykonane meble i jak mają być wykończone. Całą resztą zajmą się już profesjonaliści: to im możesz powierzyć realizację projektu, oszczędzając sobie poszukiwań materiałów, sprzętów i wykonawców.

maxkuchnie 3 min1

Max Kuchnie – racjonalnie podążamy za trendami

Chcąc być zawsze na bieżąco, przez cały czas podążamy za trendami i śledzimy kuchenne nowinki – zarówno te dotyczące funkcjonalności kuchennych pomieszczeń, jak i rozwiązań wprowadzanych na rynek AGD. Jesteśmy świadomi tego, że w kuchni doskonałej liczy się nie tylko aranżacja, ale również komfort jej użytkowania. Właśnie dlatego przedstawicieli studiów Max Kuchnie spotkasz na największych imprezach branżowych, targach, konkursach i szkoleniach. Wszędzie tam poszukujemy inspiracji i uczymy się od najlepszych, nieustannie dążąc do perfekcji. Utrzymując stały kontakt z naszymi Klientami, jesteśmy obecni w mediach społecznościowych, gdzie sami radzimy i inspirujemy, a przede wszystkim tworzymy społeczność – tak jak my – kochającą kuchnię: od projektowania po gotowanie.

 

Bezpiecznie w czasie pandemii

Pandemia COVID-19 wywróciła świat do góry nogami – zarówno globalnie, jak i z punktu widzenia lokalnej gospodarki. Jednak to, że w dowolnie wybranym studiu Max Kuchnie jesteś w stanie zaprojektować i urządzić kuchnię w jednym miejscu, w tej sytuacji jest naszym wielkim atutem. Studia Max Kuchnie znajdziesz blisko siebie i swojego domu. Bez chodzenia po sklepach, zbędnego przemieszczania się i niepotrzebnych kontaktów, przy zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa możesz spełnić swoje marzenie o nowej kuchni.

maxkuchnie 1 min1