Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Artykuły higieniczne - top 5

Artykuły higieniczne
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Artykuły higieniczne  kupujemy niemal każdego dnia. Porządne ręczniki papierowe są niezbędne w kuchniach i łazienkach, płatki kosmetyczne umożliwiają sprawny demakijaż, a odświeżacze powietrza skutecznie zwalczają nieprzyjemne zapachy. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat i jakie artykuły kupowane są najczęściej? Poniżej kilka informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury! 

Artykuły higieniczne ‒ TOP 5 

Wybór artykułów higienicznych jest bardzo szeroki, zakupić możemy artykuły różnych producentów, o różnych właściwościach i w szerokim przedziale cenowym. I choć oczywiście dobór konkretnych artykułów uzależniony jest od indywidualnych potrzeb i preferencji, wśród tych najczęściej wybieranych wymienić możemy takie, jak: 

  • Ręczniki papierowe ‒ ręczniki papierowe są niezwykle potrzebne zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w biurach i firmach o różnym profilu działalności. Takie ręczniki są przydatne podczas sprzątania, polerowania, mycia okien, w sytuacji, gdy zdarzy się nam coś wylać i w wielu, wielu innych.  Dostępne są ręczniki papierowe dwu- i trzywarstwowe, o różnej długości, wielu producentów, pakowane w opakowania o różnej wielkości. 
  • Chusteczki higieniczne ‒ chusteczki należą do grupy podstawowych  artykułów higienicznych. Dostępne są zarówno dwu- i trzywarstwowe chusteczki w boxach - pakowane najczęściej po 90, 150 czy 200 sztuk czy też  pakowane po 10 sztuk chusteczki w niewielkich paczkach, które zawsze można mieć przy sobie. 
  • Papier toaletowy ‒ zarówno w domowej, jak i w firmowej toalecie niezbędny jest papier toaletowy. Zakupić możemy standardowy, dwu- lub trzywarstwowy papier suchy, jak również specjalny papier nawilżany. Dostępne są papiery o różnych zapachach i w wielu kolorach. 
  • Patyczki do uszu ‒ warto też zadbać o to, by w łazience znajdowały się również patyczki do uszu. Pamiętajmy jednak, że patyczkami czyścimy wyłącznie zewnętrzną część ucha. 
  • Płatki kosmetyczne ‒jak demakijaż, tonizowanie skóry  czy zmywanie lakieru do paznokci, to oczywiście płatki kosmetyczne. Ów artykuł niezbędny jest niemal w każdej łazience i przydaje się niezwykle często. 
  • Odświeżacze powietrza ‒ odświeżacz powietrza o przyjemnym zapachu to kolejny z artykułów, który z pewnością nie raz się przyda. Do wyboru mamy odświeżacze w sprayu, jak również pachnące patyczki, odświeżacze automatyczne,  odświeżacze elektryczne i inne. Odświeżacze automatyczne i elektryczne doskonale sprawdzą się nie tylko w toalecie, ale także w biurze, w salonie czy w gabinecie. 

Wśród innych artykułów higienicznych wymienić możemy wkładki higieniczne, podpaski, płyny do higieny intymnej, pampersy i wiele innych. 

Artykuły higieniczne - gdzie kupić? 

Artykuły higieniczne możemy zakupić niemal w każdym sklepie. W zależności od preferencji zdecydować się można na zakupy w sklepach stacjonarnych, jak również internetowych. Zakupy w sieci są wygodne i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu - w szczególności stanowią dobre rozwiązanie w przypadku zamówień hurtowych. 

Podsumowanie

Artykuły higieniczne kupuje każdy z nas, są one niezbędne w domowych oraz biurowych i firmowych łazienkach, kuchniach i w innych pomieszczeniach. Wśród podstawowych, a co za tym idzie najczęściej kupowanych artykułów, wymienić możemy takie, jak  ręczniki papierowe, papier toaletowy standardowy i nawilżany, patyczki do uszu, odświeżacze powietrza oraz oczywiście chusteczki higieniczne. 

W przygotowaniu artykułu pomogła nam firma Kopiec Higieny http://kopiechigieny.pl/