Jaki mop wybrać - do domu, do biura?

02 lipiec 2020

Używany był zanim pojawiła się moda na mopy obrotowe Najlepsze rozwiązanie higieniczne do szybkiego, skutecznego i dokładnego mycia dużych powierzchni to właśnie mop płaski. W naszym asortymencie znajdują się kompletne mopy płaskie , które można zakupić w różnych szerokościach. Sprawdź!

Mop Płaski Przemysłowy 

Używany był zanim pojawiła się moda na mopy obrotowe Najlepsze rozwiązanie higieniczne do szybkiego, skutecznego i dokładnego mycia dużych powierzchni to właśnie mop płaski.

W naszym asortymencie znajdują się kompletne mopy płaskie , które można zakupić w różnych szerokościach. Sprawdź! 

Klasyczny

Mop płaski to zdecydowanie najbardziej popularny rodzaj w swojej kategorii. Można go spotkać w każdym domu.. Bardzo dobrze sprawdza się podczas codziennego użytku. Jaki powinien być dobry mop? Z pewnością powinien zwiększać komfort podczas sprzątania i zaoszczędzić czas poświęcony na tą czynność.

W tym celu szczególnie polecamy https://esilver.com.pl/mopy-przemyslowe-plaskie-c-40_83.html z systemem mocowania kieszeniowym, taśmowym oraz speedy. Mopy płaskie bardzo dobrze zbierają kurz i nie pozostawiają smug, ich chłonne włókna, doskonale zbierające rozlany płyn i wodę, prostokątne mopy docierają wszędzie, zbierają kurz z rogów, natomiast mopy z wiaderkiem – to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie jeśli stawiamy na klasyczny model.

Inną dużą zaletą jest to, że mop ten jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca. Sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju podłóg.. są idealne do mycia paneli, dodatkowo bardzo łatwo sterować nimi po dużych powierzchniach. Ogromnym jego plusem jest to, że można bez obaw umyć nim kafelki, płytki, laminaty czy parkiety,  gdyż ten rodzaj mopa lepiej odwirowuje wodę i pozostawia podłoże lekko wilgotnym.

Bezkonkurencyjny

Mopy płaskie różnią się konstrukcją, a także końcówką. Każda końcówka jest odczepiana i można ją prać w pralce. Najczęściej wykonuje się je z mikrofibry – gładkiej lub z frędzlami.  Polecamy dostępny u nas - model bawełniany, charakteryzujący się doskonałą chłonnością, trwałością i właściwościami myjącymi oraz z mikrofazy, który jest idealnym rozwiązaniem do gruntownego czyszczenia posadzek oraz mycia podłóg drewnianych i paneli podłogowych. W przeciwieństwie do innych rodzajów mopów, w ten materiał nie wplątują się zabrudzenia i końcówka daje się bardzo łatwo wyczyścić.

Warto wspomnieć o https://esilver.com.pl/mopy-przemyslowe-plaskie-c-40_83.html - jest to doskonałe rozwiązanie dla biur, szkół, sklepów, restauracji czy hoteli.

W zestawach bardzo często występuje też wiadro z mechanizmem umożliwiającym odwirowanie nadmiaru wody z materiałowej nakładki. Bardzo ułatwia to bardzo pracę, gdyż chyba nikt nie lubi ręcznie wyciskać wody z końcówki mopa. Dzięki temu mechanizmowi nie musimy tego robić. Materiały użyte do produkcji mopa i wiadra są bardzo wytrzymałe, zapewniają długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie na lata.

 

magazyn

Popularne

Wybrane

transport urządzeń

Profesjonalny transport urządzeń - jak wybrać firmę przewozową?

21 wrzesień 2020
traktorek ogrodowy

Czym kierować się przy wyborze traktorka ogrodowego?

17 wrzesień 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt