Listwy Lagrus - wykończenie ponad miarę

17 czerwiec 2020

Listwy przypodłogowe są niezwykle istotnym elementem wykończeniowym w każdym wnętrzu. Zauważalne zmiany w tendencjach aranżacyjnych pozwalają zauważyć całkowitą metamorfozę w wyglądzie listew, które na przestrzeni ostatnich lat znacznie zmieniły swoją specyfikację. Listwy Lagrus idealnie wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, zapewniając unikalny, modny efekt dekoracyjny oraz wykazując się praktycznymi cechami, ważnymi w codziennym użytkowaniu.

Listwy przypodłogowe są niezwykle istotnym elementem wykończeniowym w każdym wnętrzu. Zauważalne zmiany w tendencjach aranżacyjnych pozwalają zauważyć całkowitą metamorfozę w wyglądzie listew, które na przestrzeni ostatnich lat znacznie zmieniły swoją specyfikację. Listwy Lagrus idealnie wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, zapewniając unikalny, modny efekt dekoracyjny oraz wykazując się praktycznymi cechami, ważnymi w codziennym użytkowaniu.

Listwy Lagrus - nowoczesne spojrzenie w kierunku podłogi

Stylowe listwy przypodłogowe są elementem, wieńczącym starannie wykończoną podłogę, wykonaną z dbałością o dopasowanie stylistyczne do stolarki okiennej i drzwiowej, a także stylu, w jakim urządzone zostało pomieszczenie. Listwy przypodłogowe o nowoczesnym, minimalistycznym efekcie wyróżniają się prostotą stylistyczną, która eksponuje nieskomplikowane formy i tworzy możliwość schowania okablowania. Listwy wysokie, sięgające 100 mm prezentują się niezwykle efektownie w pomieszczeniach wysokich, urządzonych w stylu industrialnym, a produkty niższe, dedykowane dla niższych pomieszczeń z łatwością wpisują się w styl nowoczesny oraz tradycyjny. Niezwykle efektowne listwy, wykonane z MDF sprawdzają się w pomieszczeniach, narażonych na zawilgocenie. Staranna impregnacja listew pozwala ochronić ścianę przed skutkami zalania. 

Najwyższa jakość listem MDF

Listwy drewnopodobne o podwyższonej odporności na wilgoć oraz uszkodzenia stanowią atrakcyjną ofertę produktów. Listwy Lagrus z MDF to rozbudowana oferta produktów, wyróżniających się trwałością oraz najwyższą jakością wykonania. Drewnopodobne listwy pokryte są warstwą lakieru poliuretanowego, nadającego odcień bieli. Możliwy jest wybór dowolnej barwy z palety kolorów RAL, a także listew fornirowanych. Drewniane, fornirowane listwy odpowiednie są do wnętrz, wykończonych w tradycyjnym stylu, wzmacniając wyjątkowy efekt naturalności. Pięknie podkreślą wybarwienie drewnianej podłogi oraz skomponują się z drewnianymi meblami i widocznymi elementami konstrukcyjnymi budynków. 

Zróżnicowany wybór listew Lagrus

W ofercie prezentowana jest różnorodność modeli listew przypodłogowych, charakteryzujących się zróżnicowaniem stylistycznym. Zdobione, wysokie listwy przypodłogowe doskonale wpisują się w styl rustykalny, śródziemnomorski oraz glamour, tworząc niezwykle dekoracyjny efekt. Listwy posiadają frezowane krawędzie oraz miejsce, które zapewnia ukrycie kabli. Wnętrze z ich użyciem staje się perfekcyjnie wykończone, dopracowane i zachwycające elegancją. Ćwierćwałki to nowoczesna forma wykończenia podłóg, sprawdzająca się znakomicie w niewielkich przestrzeniach o niezbyt znacznej wysokości. Listwy Lagrus w swoich zasobach posiadają kolekcje produktów, pasujące do tej koncepcji. Proste, minimalistyczne, wysokie i niskie listwy przypodłogowe, wyróżniające się prostotą to oferta produktów, wykonanych z dbałością o nowoczesne wnętrza. Minimalizm w postaci ostro zakończonych oraz opływowych listew sprawdzi się w każdym wnętrzu zwłaszcza, że listwy można malować na dowolny kolor.

listwy atena 80 lagrus

Listwy Lagrus - wykończenie ponad miarę dzięki innowacyjnym pomysłom

Drewnopodobna płyta MDF jest materiałem trwałym i zapewniającym niezmienną jakość wykończenia przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sposobów w listwach Lagrus uzyskano efekt wodoszczelności, który stał się innowacją na rynku artykułów wykończeniowych. Wysokiej jakości listwy przypodłogowe Lagrus to nie tylko piękne kształty, łatwość montażu za pomocą kleju montażowego, a także estetyka, którą zapewnia ukrycie okablowania. Wybierając nowoczesne listwy przypodłogowe, można zwiększyć funkcjonalność i bezpieczeństwo swoich wnętrz, zapewniając im podwyższoną ochronę przeciwwilgociową. Wśród dostępnych produktów znajdują się listwy w całości pokryte warstwą uszczelniającą, pozostałe posiadają ją w dolnej części. Stylowe wykończenie powierzchni mieszkalnych i usługowych wpływa na poprawę samopoczucia, nie pozwól, by w Twoim wnętrzu zabrakło efektownego wykończenia listwami przypodłogowymi. 

 

magazyn

Popularne

Wybrane

rotowanie opon

Czym jest rotowanie opon i po co się je stosuje?

22 wrzesień 2020
Plastic Tax

Nadchodzi Plastic Tax! Co jego wprowadzenie oznacza dla producentów opakowań i konsumentów?

22 wrzesień 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt