Czy warto kupować doniczki prosto od producenta?

29 maj 2020

Rośliny doniczkowe nadają wnętrzu przytulności i sprawiają, że możemy przez cały rok cieszyć się ich walorami. Rośliny nie tylko wpływają na nasz nastrój, kiedy spędzamy czas w ich otoczeniu, ale i na nasz wygląd, jeśli je spożywamy pod postacią ziół czy roślin jadalnych (owoców, warzyw). Ich niespotykaną urodę mogą podkreślać atrakcyjne i solidne donice w różnych kolorach i kształtach. Ważne jest jednak, by zakupić je wprost od producenta. Już tłumaczymy dlaczego.

Doniczki – najważniejsze powody, dla których warto zakupić je wprost od producenta

Atrakcyjna donica, dobrze dobrana do charakteru danego pomieszczenia, to klucz do sukcesu podczas aranżacji pomieszczeń. Ważne jest, aby została dobrze wkomponowana w przestrzeń, dlatego na jej wybór trzeba poświęcić więcej czasu. To też pierwsza wskazówka, dlaczego warto zakupić ją prosto od producenta. Przemyślał on bowiem takie rozwiązania, aby móc dzięki donicom dobrze podkreślić urodę roślin, niezależnie od pomieszczenia w którym się znajdują.

Po drugie - tylko u producenta znajdziemy szeroki wybór donic, które dopasujemy do salonu, sypialni, czy kuchni, bowiem zabiegają oni o posiadanie bogatej oferty produktowej i starają się dostosowywać do zmieniających się gustów i wymagań klientów. Znajdziemy m.in. donice wykonane z różnych materiałów, w różnych kolorach i rozmiarach, ale również o zróżnicowanych i modnych fakturach – imitacje motywów typu:

  • rattan,
  • morskie fale,
  • koronki.

U producenta znajdziemy też donice z takimi rodzajami tłoczeń, które ze względu na oryginalne i niebanalne kształty trudno nazwać, choć trzeba przyznać, że wyglądają bardzo zachęcająco i na pewno będą świetną ozdobą biurka czy parapetu. Dobry producent nie zapomina też o poszerzaniu repertuaru donic balkonowych – w szczególności wiszących, dzięki którym uroda roślin o zwisających pędach zostaje w pełni wyeksponowana. Ich wybór to rozwiązanie efektywne i praktyczne, bo idealne na balkon o małej powierzchni.

Producenci w szczególności dbają o jakość i wytrzymałość swoich produktów. Zakupione w firmie cieszącej się uznaniem, wyróżniają się dużą odpornością na zróżnicowane warunki pogodowe – deszcz, duże nasłonecznienie, mróz czy silny podmuch wiatru. Donice produkowane są tam z dbałością o każdy szczegół, przez co rzadko zdarzają się wady produkcyjne. Producenci pilnie nadzorują stan magazynowy i przywiązują wagę do wprowadzania nowych i ulepszonych donic. Producenci, przygotowując towar do wysyłki, w szczególności dbają o to by produkty były dobrze zapakowane oraz dotarły do odbiorcy w jak najkrótszym czasie. Co więcej, kupując donice wprost od producenta, możemy liczyć na towar w atrakcyjnych cenach, a często także na duży rabat, który naliczany jest do większego zamówienia.

Artykuł powstał we współpracy z Formplast.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt