Pudełko na prezent

14 czerwiec 2018

Pudełko na prezent to bardzo ważny element samego podarunku. Potrafi on wzbudzić ciekawość, podsycić ekscytację i sprawić dodatkową przyjemność. Warto więc pokusić się na odrobinę kreatywności.

Zrób to sam

Jeżeli chcesz sprezentować ukochanej osobie kreatywne pudełko (z hiszpańskiego "cajas") na prezent, najlepiej samemu zabrać się do pracy. Wówczas będziesz mieć gwarancję, że Twoje opakowanie jest niepowtarzalne, a jego przygotowanie wcale nie jest takie trudne.

Dobrym pomysłem, jest kupno zwykłego pudełka kartonowego. Łatwo poddają się one modyfikacjom, na których szczególnie nam zależy. Wybierz więc odpowiedni rozmiar i oklej je ozdobną tkaniną. Najlepiej sprawdzają się orientalne wzory lub te folklorystyczne. Całość zamkniesz w idealny sposób, jeżeli przewiążesz pakunek ozdobną wstążką lub taśmą. Bardzo prosty zabieg, a karton od razu wygląda zdecydowanie bardziej efektywnie.

Pudełko na prezent z przegródkami

Inne rozwiązanie, które może wydawać się banalne to pudełko na prezent z przegródkami. Wbrew pozorom takie przegródki dają sporo możliwości. W jednej z nich możesz umieścić prezent, a w pozostałych słodycze dla solenizanta. W każdej z nich umieść inny typ łakoci np. lizaki, żelki i cukierki. Jeżeli jednak wiesz, że osoba, której robisz prezent, nie przepada tak bardzo za słodyczami, możesz umieścić w przegródkach zestaw imprezowy.

Kup więc balony, kolorowe czapeczki czy serpentyny i zamieść je obok podarunku. Z pewnością wywołasz w ten sposób uśmiech na twarzy drugiej osoby, a co więcej, zagwarantujesz dobrą zabawę!

Sekret kryje się we wnętrzu

Jeśli nie wiesz, jak udekorować ścianki pudełka na prezent, zawsze możesz zająć się jego wnętrzem. Niezawodnym sposobem na dodanie odrobiny tajemniczości Twojemu podarunkowi jest zasypanie go całym mnóstwem styropianowych kulek. Niech będą kolorowe i zajmują całe wnętrze dużego pudełka, nawet jeżeli właściwy prezent jest niewielki.

Grzebanie w styropianie i szukanie podarunku przysporzy sporo śmiechu. Zawsze możesz wrzucić do środka jeszcze kilka innych przedmiotów, które przedłużą szukanie. W ten sposób zwykłe odpakowanie prezentu stanie się rewelacyjną zabawą, a podarunek od Ciebie będzie szczególnie dobrze zapamiętany.

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt