Pakiety telewizji kablowej

07 marzec 2018

Telewizja kablowa oferowana jest w pakietach, na które składają się kanały w standardowej jakości oraz te, udostępniane w HD. Każdy operator posiada w tym zakresie zróżnicowaną ofertę. Zwykle dostępne są 3-4 odrębne pakiety.

Pakiet standardowy

Telewizja kablowa w pakiecie standardowym przeznaczona jest dla osób, którym nie zależy na szerokim wyborze oferty programowej, zadowalających się dostępem do podstawowych kanałów telewizyjnych i informacyjnych oraz kilku kanałach sportowych, popularnonaukowych i muzycznych. Taki pakiet oferowany jest w atrakcyjnej cenie i doskonale sprawdza się wśród osób, które dużo pracują i mieszkają samotnie lub też ze swoją drugą połówką.

Pakiety rozszerzone

W pakietach rozszerzonych, oprócz oferty programowej dostępnej w pakiecie standardowym, można znaleźć także liczne kanały tematyczne. Na przykład popularny operator INEA oferuje tym zakresie popularne kanały filmowe, sportowe i dla dzieci, także w jakości HD, która zwielokrotnia wysoki poziom rozrywki. Telewizja kablowa w pakiecie rozszerzonym jest idealna dla większych, kilkuosobowych rodzin. Warto w tym zakresie wspomóc się także usługą multiroom, dzięki której będzie możliwe śledzenie różnych kanałów telewizji na kilku odbiornikach jednocześnie.

Pakiety ekskluzywne

Ekskluzywne pakiety telewizji przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób, które każdego dnia chcą mieć szerokie możliwości wyboru interesujących ich pozycji programowych. Na dostępnych w ich ramach kanałach można spotkać m.in. najnowsze pozycje filmowe i serialowe, czy też transmisje z niemal wszystkich, najważniejszych wydarzeń sportowych.

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt