Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Zara Home w Galerii Krakowskiej

 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Zara Home specjalizująca się w wystroju wnętrz otworzyła swój salon w Galerii Krakowskiej. Na powierzchni 250m2 mieszczącej się na poziomie 0, będzie można znaleźć mnóstwo oryginalnych akcesoriów sypialnianych, kuchennych i łazienkowych. Nie zabraknie również tekstyliów, zdobionej ceramiki czy innych drobiazgów przyciągających wzrok klientów Galerii.

Zara Home to jedna z najbardziej oczekiwanych marek w Krakowie. Wśród bogatego asortymentu, osoby przykładające dużą wagę do klimatu panującego w mieszkaniu, będą mogły znaleźć wszystko, co niezbędne do urządzenia przytulnego, ale jednocześnie stylowego i ekskluzywnego wnętrza. W salonie o powierzchni 250 m2, mieszczącym się na poziomie 0 Galerii Krakowskiej będzie można znaleźć szeroką gamę akcesoriów i ozdób, które umożliwią gustowne wyposażenie wnętrz.

Bardzo cieszymy się, że tak uznana na świecie marka jaką jest Zara Home dołączyła do oferty Galerii Krakowskiej. Wierzymy, że asortyment sklepu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom - mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej.

Propozycja Zary Home prawie w 70% skupiona jest na tekstyliach sypialnianych, kuchennych i łazienkowych. W ofercie hiszpańskiej marki można znaleźć wiele oryginalnych przedmiotów, począwszy od łazienkowych złoconych kompletów na mydło i szczoteczkę do zębów przez wygodną i gustowną odzież domową, po ceramikę art deco, zdobione sztućce, pościele czy stylizowane pudełka do przechowywania biżuterii. Nad kolekcją pracuje międzynarodowy zespół projektantów inspirujący się najnowszymi trendami w dziedzinie dekoracji wnętrz. Wspólnie tworzy wyjątkową i bogatą ofertę, która jest stale aktualizowana o nowe propozycje i rozwiązania.