© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kompleksowa budowa domu z New-House

budowa domu
 |  Redakcja  |  Budownictwo

Każdy z nas marzy o własnym domu z ogródkiem. Co roku marzenie to próbuje realizować ok. 90 tys. Polaków, bo tyle wydaje się pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych. Nie zawsze jednak musi się ono spełnić, gdyż proces budowy domu dla osób bez doświadczenia jest ogromnym wyzwaniem finansowym i przede wszystkim czasowym. Warto więc wiedzieć jak uniknąć błędów i marzenie o własnym domu z ogródkiem doprowadzić do szczęśliwego końca.

Dwie drogi budowy domu

W budowie własnego domu można wyróżnić dwa podejścia inwestorów indywidualnych.  Pierwsze z nich to budowa tzw. systemem gospodarczym. Jest on bardzo popularny co nie znaczy, że najlepszy. W tym sposobie inwestor sam koordynuje całość i realizuje każdy etap inwestycji, dobieraj tylko wyspecjalizowanych podwykonawców. Innym sposobem jest wybór jednej firmy, która w imieniu inwestora przeprowadzi proces kompleksowo i zrealizuje wszystkie etapy inwestycji. Budowę domu, w tym  zyskującym z roku na rok  popularność modelu, oferuje właśnie działająca od 1991 r.  firma New-House – www.new-house.com.pl

Co wyróżnia ofertę New-House

Trzy zasadnicze elementy, które wyróżniają ofertę New-House na rynku i powodują, że warto zwrócić uwagę na tę firmę to: kompleksowa oferta, baza gotowych projektów wraz z wycenami i zdobyte doświadczenie i referencje klientów.

Firma wspiera inwestorów indywidualnych na każdym etapie: od wyboru i przygotowania działki, po wybór projektu, budżet inwestycji, przygotowanie formalne inwestycji, jej realizację, aż po zagospodarowanie terenu. Na ich stronie można też wybrać jeden z gotowych projektów wraz z wyceną lub samodzielnie oszacować koszt realizacji naszego projektu. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala nam też sprawdzić i obejrzeć dziesiątki zbudowanych przez firmę domów jak i zapoznać się z referencjami klientów.

projekty domów

Dlaczego warto wybudować dom z New-House

Wybór partnera takiego jak New-House pozwala uniknąć kłopotów i błędów jakie zazwyczaj pojawiają się przy budowie w systemie gospodarczym. Nie mamy trudności w znalezieniu podwykonawców do każdego etapu, nie musimy samodzielnie nadzorować każdej ekipy budowlanej, unikamy wydłużających się terminów i nieoczekiwanych dodatkowych kosztów. W końcu minimalizujemy ryzyko błędów. Budując dom z jednym kompleksowym partnerem jakim jest New-House mamy szansę by nasze marzenie o własnym domu spełnić szybko i bezstresowo.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry