© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


STRABAG – zbuduj swoją przyszłość

praca w sektorze budowlanym
 |  Redakcja  |  Budownictwo

Eksperci prognozują, że ze skutkami pandemii koronawirusa będziemy zmagać się jeszcze przez kolejne lata. Kiedy świat stara się odbudować przeszłość, STRABAG buduje przyszłość – oferując atrakcyjne miejsca pracy w sektorze budowlanym.

Skutki pandemii koronawirusa dotknęły niemal wszystkich segmentów gospodarki. Już teraz zaobserwować można dynamiczne zmiany na rynku pracy, pogłębianie ryzyka w sferze społecznej i politycznej, a także istotne straty w zakresie spadku mocy produkcyjnych.

Praca w sektorze budowlanym? Postaw na STRABAG

Co to oznacza dla każdego z nas? Znalezienie solidnej, stabilnej i dobrze płatnej pracy może być trudniejsze niż kiedykolwiek. Jednak za ciemnymi chmurami, pojawia się promyk nadziei – ekonomiści prognozują, że wkrótce czeka nas dynamiczny wzrost inwestycji infrastrukturalnych, a to oznacza, że sektor budowlany ponownie rozkwitnie...

Na szczęście, niezależnie od sytuacji gospodarczej, firma STRABAG realizuje największe inwestycje w kraju i za granicą, oferując ponad 100 nowych miejsc pracy w Polsce. Zobacz najnowsze oferty.

We właściwym miejscu o właściwym czasie

STRABAG to europejski koncern budowlany, mający siedzibę w Wiedniu, działający w branży technologii budowlanych od 1835 r., a w Polsce od 1987 roku, wraz z przygotowaniami do budowy hotelu Marriott w Warszawie. Obecnie firma realizuje ponad 200 inwestycji budowlanych w kraju, zatrudniając ok. 6,5 tys. pracowników.

Zakres usług oferowanych przez firmę obejmuje różne obszary w przemyśle budowlanym – budownictwo ogólne, inżynieryjne, infrastrukturalne oraz specjalistyczne.

Firmie przyświeca jeden cel: realizować złożone projekty we właściwym miejscu o właściwym czasie. Wyjątkowa jakość, terminowość oddania inwestycji oraz przejęcie części ryzyka na własne barki – to wszystko sprawia, że Strabag od lat jest jednym z liderów sektora budowlanego.

Dlaczego warto aplikować w STRABAG?

Zaufanie, szacunek, zaangażowanie, niezawodność, partnerstwo, solidarność, skromność, zrównoważony rozwój i innowacyjność – wszystkie te przymioty stanowią moralny kompas dla funkcjonowania firmy.

Oprócz stabilnego zatrudnienia na atrakcyjny warunkach, koncern oferuje spersonalizowaną ścieżkę kariery oraz szereg indywidualnych szkoleń dopasowanych do potrzeb danego stanowiska. Pracownik zdobywa specjalistyczną wiedzę i cenne doświadczenie, które pomagają mu sprostać codziennym wyzwaniom w pracy.

STRABAG na każdym etapie wspiera swoją kadrę, dbając o jej sukcesywny rozwój – zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów pomaga nowym pracownikom stawiać pierwsze kroki, dzięki czemu adaptacja w nowym środowisku pracy jest komfortowa i przyjemna.

Sprawdź najnowsze oferty pracy w STRABAG!

Decydując się na pracę w STRABAG, pomożesz w realizacji kluczowych inwestycji w kraju, a przede wszystkim zbudujesz dla siebie stabilną przyszłość na jasnych i uczciwych warunkach.

--

STRABAG SE jest europejskim koncernem budowlanym, liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii. Działalność STRABAG obejmuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę inżynierską, wysokiej jakości materiały budowlane oraz najnowszej generacji park maszynowy. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa realizacja inwestycji - terminowo, na najwyższym poziomie pod względem jakości i w najlepszej cenie. STRABAG korzysta z całej gamy usług oferowanych przez wyspecjalizowane spółki koncernowe, które przejmują odpowiedzialność za ich wykonanie, generując w ten sposób wartość dodaną dla swoich Klientów. Dzięki zaangażowaniu blisko 75 tys. pracowników STRABAG SE osiąga roczne obroty w wysokości ok. 16 mld EUR. Koncern rozszerza swoją działalność daleko wykraczającą poza granice Austrii i Niemiec. Za pośrednictwem sieci należących do niego spółek jest obecny w wielu krajach europejskich i coraz częściej reprezentowany na innych kontynentach. Grupa STRABAG działa w Polsce od 1987 roku. Przy zatrudnieniu ponad 6000 pracowników, roczne obroty Grupy wynoszą ponad 4 mld PLN.

Więcej informacji znajdziesz na: www.strabag.pl

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry