• Home
  • Budownictwo
  • Tania winda w przychodni zdrowia – udogodnienie dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Tania winda w przychodni zdrowia – udogodnienie dla seniorów i osób niepełnosprawnych

22 kwiecień 2020

Likwidacja barier architektonicznych zwiększy dostępność budynku dla Twoich pacjentów – nawet tych, którzy dotąd unikali wizyty w gabinecie lekarskim. Dzięki bezpiecznym windom dla niepełnosprawnych schody w przychodni przestaną być problemem dla seniorów oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zobacz, które urządzenie sprawdzi się w Twojej klinice – ekonomiczne krzesełko do transportu po schodach dla seniorów czy platforma dla niepełnosprawnych.

Likwidacja barier architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej (i nie tylko)

Bardzo często nawet niewielkie schody w przychodni uniemożliwiają osobom na wózkach inwalidzkich samodzielne przybycie do gabinetu lekarskiego. Stanowią także trudną do pokonania przeszkodę dla wielu osób starszych, którym wchodzenie po stopniach sprawia silny ból i grozi upadkiem. Czasami wystarczy zaledwie kilka stopni, by pacjent, który nie może skorzystać z pomocy opiekuna, zrezygnował z wizyty u lekarza. Możesz już temu zapobiec, i to bez konieczności zmiany siedziby poradni czy inwestowania w kosztowne remonty. Rozwiązanie problemu jest proste - wystarczy, zamontować bezpieczną windę dla niepełnosprawnych na schody.

likwidacja barier architektonicznych w budynkach uzytecznosci publicznej

Krzesełko schodowe – tania winda dla seniora dostępna od ręki

Jeżeli Twoją przychodnię często odwiedzają osoby starsze, z pewnością ucieszy je możliwość skorzystania z krzesełka do transportu po schodach. Małe urządzenie firmy Acorn zmieści się na niemal każdych schodach o biegu prostym – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Tania winda dla niepełnosprawnych do przychodni to ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które pragną zapewnić bezpieczeństwo i komfort swoim pacjentom. Jego zamontowanie nie wymaga przeprowadzania remontu i jest możliwe nawet w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia.

odbior windy przez sanepid

Do założenia komfortowej windy pasami bezpieczeństwa oraz tapicerowanym siedziskiem i podłokietnikami niezbędny jest jedynie dostęp do gniazdka elektrycznego. Jeżeli go posiadasz, zaoferujemy Ci korzystne cenowo krzesełka Acorn SuperGlide które sprzedajemy w ramach 3-letniej gwarancji. W przypadku schodów krzywoliniowych polecamy natomiast wygodne windy krzesełkowe Otolift.

Platforma schodowa – sposób na likwidację barier dla osób na wózkach inwalidzkich

Z kolei jeśli szukasz rozwiązania, które raz na zawsze zlikwiduje bariery architektoniczne dla osób niepełnosprawnych w Twojej przychodni, rozważ założenie nowoczesnej platformy przyschodowej. Winda ta ma większy udźwig niż krzesełko schodowe, dzięki czemu umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie osób na wózkach inwalidzkich. Jej założenie sprawi, że osoby niepełnosprawne będą mogły przybyć do gabinetu lekarskiego bez pomocy opiekuna.  

szyna po ktorej sunie winda

Platforma schodowa jest montowana w biegu schodów – może przewozić pasażerów wewnątrz oraz na zewnątrz budynku – zarówno na schodach prostych, jak i krzywoliniowych. Przykładem taniej windy dla niepełnosprawnych, dostępnej niemal od ręki, jest platforma Logic, którą montujemy na schodach prostych. Oferujemy także urządzenia firmy Ascendor, które wyróżnia cicha praca i niezwykła cienkość platformy po złożeniu. Tego typu windy są u nas dostępne na 3-letniej gwarancji – i to w standardzie!

winda w przychodni zdrowia

Dowiedz się więcej o krzesełkach schodowych i platformach dla niepełnosprawnych, które sprawdzają się w polskich przychodniach i zyskują akceptację sanepidu oraz nadzoru budowlanego.

Zadzwoń pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002 

lub wyślij e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

 

magazyn

Popularne

Wybrane

Szkolenia z zamówień publicznych 2020

Szkolenia z zamówień publicznych – dlaczego warto w nie inwestować?

20 październik 2020
dron podwodny

Do czego służy dron podwodny i jak wybrać model dla siebie?

19 październik 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt