• Home
  • Budownictwo
  • Wózki widłowe od sprawdzonego dostawcy - jak je znaleźć?

Wózki widłowe od sprawdzonego dostawcy - jak je znaleźć?

29 październik 2019

W magazynach i firmach produkcyjnych wózki widłowe są jednymi z najważniejszych pojazdów. Dzięki nim można przechowywać towary w magazynach wysokiego składowania, a także bezpiecznie przewozić ciężkie przedmioty. Wózki widłowe sprawdzają się zarówno do przewożenia towarów na paletach, jak i niestandardowych opakowań. Jeżeli potrzebujesz wózków paletowych lub widłowych do swojej firmy, sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając ich dostawcę.

  1. Kompleksowa oferta - wózki widłowe dla każdej branży
  2. Profesjonalny serwis - szybka naprawa i bezpieczeństwo

Wózki widłowe i paletowe w dużym stopniu ułatwiają pracę magazynierów, pracowników produkcji i sklepów wielkopowierzchniowych. Dzięki specjalnym pojazdom osoby zatrudnione w zakładzie produkcyjnym lub magazynie mogą wykonywać swoje zadania szybciej i bez nadmiernego obciążenia. Wózki widłowe są nieocenioną pomocą również w czasie załadunku towarów na ciężarówkę, dlatego ich wykorzystanie jest coraz powszechniejsze. W jakiej firmie warto zamówić tak zwane „widlaki” i „paleciaki”?

Kompleksowa oferta - wózki widłowe dla każdej branży

Wybierając wózki widłowe dla swojej firmy, powinno się zwrócić uwagę na rodzaj oferowanych pojazdów. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty dostawcy, który posiada w sprzedaży wiele rodzajów wózków paletowych i widłowych. Dzięki temu znajdzie się u niego dokładnie te urządzenia, których potrzebuje się, by wykonać określone prace. W profesjonalnych firmach do wyboru ma się zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe. Znajdzie się wśród nich modele przeznaczone do magazynów wysokiego składowania, wózki bocznego załadunku, wozy bramowe, wózki wielokierunkowe, wózki do kompletacji zamówień i wózki paletowe. Szeroki wybór pojazdów sprawi, że dobierze się ich rodzaj do charakteru przewożonych towarów, a także do szerokości korytarzy wewnątrz magazynu lub firmy produkcyjnej.

Profesjonalny serwis - szybka naprawa i bezpieczeństwo

Wózki widłowe, jak każde inne urządzenie, ulegają awariom w czasie pracy. Jeżeli pojazd jest uszkodzony, jego dalsze użytkowanie może stanowić zagrożenie dla pracowników magazynu lub zakładu produkcyjnego. Niesprawny wózek widłowy zagraża zarówno osobie będącej jego operatorem, jak i osobom, które znajdują się w pobliżu pojazdu. Renomowani dostawcy widlaków i paleciaków oferują możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu wszystkich zakupionych pojazdów. Dzięki temu wszelkie awarie zostaną szybko usunięte, a magazyn lub firma produkcyjna będą mogły bezpiecznie kontynuować pracę zgodnie z wszelkimi przepisami BHP.

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt