© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Budownictwo
  • Chcemy mieszkać bliżej przyrody. Jak znaleźć wymarzoną przestrzeń do mieszkania?

Chcemy mieszkać bliżej przyrody. Jak znaleźć wymarzoną przestrzeń do mieszkania?

 |  Redakcja  |  Budownictwo

Kiedyś prestiżem było mieszkać w centrum miasta. Jednak dzisiaj, zdecydowanie więcej osób szuka spokojniejszych miejsc do mieszkania. Dlaczego? Przede wszystkim po pracy chcemy się zrelaksować, wyjść na spacer i odpocząć od miejskiego zgiełku.

Z tego względu, jak możemy zaobserwować, w polskim miastach buduje się coraz więcej nowych mieszkań na sprzedaż właśnie zlokalizowanych kilka kilometrów od ścisłego centrum. Rozważmy to na przykładzie inwestycji jednego z polskich deweloperów w dwóch pięknych polskich miastach – Poznaniu i Bydgoszczy.

Bydgoski czar natury

Choć mało osób wie, bo Bydgoszcz wciąż jest miastem nieodkrytym, to jest on skarbcem ogromnej ilości parków i lasów. Deweloper wybudował nowe mieszkania na sprzedaż w przepięknej bydgoskiej okolicy nieopodal jednego z największych parków miejskich w Polsce w Myślecinku. Powierzchnia parku wynosi 800-ha, a naturalną atrakcją parku są stawy. Jednym z najpopularniejszych miejsc jest Polana Różopole, gdzie bardzo często organizowane są koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe i inne atrakcje umilające spędzenie wolnego czasu. Odległość do centrum miasta wynosi 3-4 km, dlatego miejsce to jest chętnie wybierane do zamieszkania. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Spełnia ono potrzebę potencjalnego klienta. Taka z resztą była wizja dewelopera, czyli starannie dobrać lokalizację. Co więcej, mieszkania, które oferuje deweloper są nowoczesne, przestronne, wyposażone w balkony. Nie da się ukryć, że dla mieszkańca oprócz dobrej jakości wykończenia, ważne są także elementy wizualne. Bloki wyróżniają się nowoczesnym designem i gustownym doborem koloru elewacji. Z resztą, oceńmy sami inwestycję Osiedla Leśnego dewelopera Red Co.

Poznański czar natury

Poznań tuż obok Bydgoszczy zachwyca spektakularną naturą. Może pochwalić się rezerwatem przyrody Żurawiniec, Cytadelą czy parkiem Wilsona. Mieszkać nieopodal pięknego rezerwatu przyrody, po którym możemy spacerować w słoneczne jesienne dni? Deweloper podobnie jak w przypadku Bydgoszczy dobrał perfekcyjnie lokalizację pod nowe mieszkania na sprzedaż. Nie jest daleko do centrum, a natura otacza blok mieszkalny. Dodatkowo znajdują się dwa parki – Gagarina oraz Czarneckiego. Inwestycja nosi nazwę Karpia 22 i już na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Charakteryzuje ją przestrzenność, zielone otoczenie, estetyczne wykończenie oraz nowoczesny styl. Kolory elewacji doskonale współgrają z zagospodarowaną przestrzenią. Zobaczcie sami jak prezentuje się mieszkania na sprzedaż w Poznańskich Naramowicach.

karpia wiz 1

Podsumowując, inwestycje dewelopera są tylko przykładem doskonale dobranej lokalizacji, które spełnia potrzeby potencjalnego mieszkańca. Oczywiście, nie każdy musi się zgodzić, że mieszkanie oddalone od centrum jest najlepszym rozwiązaniem, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb kupca. Niemniej jednak, im bliżej natury, tym lepiej dla naszego zdrowia i samopoczucia.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry