• Home
  • Budownictwo
  • Blachodachówka, blacha trapezowa, panel dachowy i system rynnowy od Finish Profiles – wszystko, czego potrzebujesz dla swojego dachu

Blachodachówka, blacha trapezowa, panel dachowy i system rynnowy od Finish Profiles – wszystko, czego potrzebujesz dla swojego dachu

23 maj 2018

Wiele osób planując budowę swojego domu zapomina o bardzo istotnej kwestii, jaką jest dach. Wykonanie pokrycia dachowego to niewątpliwe ważny element całego budynku, chroni on konstrukcję domu i dba o bezpieczeństwo mieszkańców.

Na polskim rynku materiałów budowlanych służących do tworzenia pokryć dachowych odznaczają się i renomowaną firmą jest Finish Profiles, dostępną w sprzedaży u oficjalnego dystrybutora firmy Traffic-blachy z Białegostoku. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę związaną z produkcją pokryć dachowych, takich jak blachodachówka, blacha trapezowa oraz panel dachowy.

Firma Finish Profiles dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który stale zapewnia jej rozwój i poszerzenie asortymentu. W ofercie Finish Profiles odnaleźć można innowacyjne produkty spełniające wyimaginowane wymagania klientów.

Finish Profiles posiada na wyłączność indywidualną linię produkcyjną i dzięki temu może oferować swoje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Wytwarzanie asortymentu Finish Profiles odbywa się z wykorzystaniem surowców o bardzo wysokiej jakości pochodzących z doświadczonych i europejskich koncernów hutniczych. Najważniejszymi dostawcami półproduktów są firmy takie jak: ArcelorMittal, SSAB, Fakro, Velux, Marma Polskie Folie oraz Bryza.

Szczegółowy asortyment firmy Finish Profiles

Blachodachówka
W skład asortymentu Finish Profiles wchodzi blachodachówka, dostępna jest w trzech rodzajach: King, King Max oraz Cesar. Zakupywana jest przez wielu tradycyjnych klientów, oczekujących dobrej jakości pokryć dachowych o klasycznym wyglądzie. Blachodachówka charakteryzuje się dużą sztywnością i odpornością na odkształcenie. Ponad to jest pokryciem lekkim i wydajnym – doskonale chroni całą konstrukcję dachu oraz pełni funkcję izolacyjną.

Blachodachówka modułowa
Blachodachówka modułowa Finish Profiles odznacza się głębokimi przetłoczeniami, lekkim podcięciem dolnej krawędzi oraz nowoczesnym kształtem. Występuje w czterech modelach: John Steel, John Steel L, Mary Steel i Mary Steel L. Najchętniej zakupują ją klienci dbający o to, by ich dach wyglądał wyjątkowo estetycznie oraz był funkcjonalny. Blachodachówka modułowa jest materiałem lekkim i dzięki temu można nią szybko i solidnie wykonać pokrycie dachowe.

Blachodachówka John Steel i John Stell L
Blachodachówka John Steel najczęściej zakupywana jest przez osoby chcę zmienić wygląd swojego domu, dzięki wyjątkowemu pokryciu dachowemu. John Stell odznacza się wysokim przetłoczeniem fali oraz dolnym podcięciem krawędzi. Blachodachówka powstaje z zastosowania surowców renomowanych producentów hutniczych takich jak SSAB ze Szwecji oraz RUUKKI z Finlandii. Modele John Stell L i Johns Stell różnią się od siebie długością pojedynczego modułu.

Blachodachówka Mary Steel i Mary Steel L
Blachodachówka Mary Steel wybierana jest przez klientów budujących domy eleganckie i wykwintne. Blachówka Mary Stell swoją wyjątkowość zawdzięcza odwzorowaniu jej na przykładzie dachówek reńskich wyróżniających się szerokim wgłębieniem. Ułożone pokrycie z blachodachówki Mary Steel wygląda finezyjnie i jednocześnie łagodnie. Dysproporcją pomiędzy blachodachówką Mary Steel, a Mary Steel L jest długość pojedynczego arkusza.

Panele dachowe

Firma Finish Profiles posiada w sprzedaży panele dachowe wstępujące w dwóch rodzajach:

  • panel FP 500
  • panel FP 500 H

Panele są nowoczesnymi i funkcjonalnymi produktami wykonanymi na rąbek stojący FP-500 i FP-500 H. Tego typu pokrycie dachowe najczęściej zakupywane jest przez osoby budujące budynki mieszkalne, gospodarcze, obiekty handlowe, a także sakralne.

Panele dachowe Finish Profiles mają doceniany przez wiele osób ponadczasowy wygląd. Montaż tego pokrycia można przeprowadzić szybko, ponieważ panele posiadają specjalne otwory i zamki zatrzaskowe. Panele FP 500 i FP 500 H różnią się od siebie szerokością efektywną oraz wysokością rąbka. Tworzą ekonomiczne i lekkie, a zarazem solidne i izolacyjne pokrycie dachowe.

System rynnowy

Firma Finish Profiles zajmuje się również tworzeniem systemów rynnowych, które wykonywane są z blachy o grubości 0,6 milimetrów w pełni cynkowanej ogniowo i powleczonej obustronnie powłoką poliureatanową o grubości 50µm. Powłoka poliureatanowa gwarantuje długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Klienci zakupujący systemy rynnowe od Finish Profiles mogą samodzielnie wybrać kolor systemu w taki sposób, aby im pasował do kompozycji z pokryciem dachowym. Systemy rynnowe są precyzyjnie wykonywane, posiadają odpowiednio dobraną gębokość rynien oraz średnicę rur spustowych. Zapewniają długoletnią gwarancję odprowadzania wody z połaci dachowych nawet przy silnych i stałych opadach atmosferycznych.

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt