Hala rolnicza ze stali - idealne miejsce do przechowywania sprzętu i płodów rolnych

hala rolnicza skladujaca produkty rolne

Prężnie rozwijające się gospodarstwa rolne oraz hodowlane inicjują coraz większe zapotrzebowanie na nowe obiekty inwentarskie oraz magazyny sprzętu rolniczego. Wraz z rozszerzaniem nowych technologii transportu zboża oraz paszy wzrasta również zainteresowanie takimi konstrukcjami jak silosy oraz wiaty i zadaszenia. W celu zoptymalizowania produkcji rolnej oraz hodowli warto stworzyć obiekt dopasowany do indywidualnych potrzeb inwestora.

Inwestorom z branży rolniczej polecamy zrealizowanie swojej wymarzonej inwestycji z wykorzystaniem konstrukcji stalowej. Powyższe rozwiązanie pozwala wybudować obiekt o dużych rozpiętościach zapewniając swobodę w wykorzystaniu przestrzeni wewnątrz hali. Dzięki zastosowaniu konstrukcji szkieletowej w postaci ram stalowych otrzymujemy szerokie możliwości montażu przeszkleń oraz otworów komunikacyjnych. Otrzymujemy w ten sposób doskonale doświetlone budynki inwentarskie oraz magazyny pozwalające na wprowadzanie do wnętrza znacznych rozmiarów maszyn rolniczych. Stosowane przez nas systemy bram spełnią wymagania najbardziej wymagających inwestorów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i dostarczyć szerokie spektrum rozwiązań począwszy od bram szybko rolowanych przez najpopularniejsze bramy segmentowe aż po przesuwne, przeciwpożarowe i chłodnicze. Odpowiadamy także za zautomatyzowanie i dopasowanie wrót do Państwa potrzeb. Konstrukcja stalowa i odpowiednio wykonana podkonstrukcja zapewnia łatwość montażu technologii dopasowanej do Państwa potrzeb. Wprowadzenie ekonomicznych i trwałych podestów z krat pomostowych pozwala na zrealizowanie dostępu do instalacji wewnątrz obiektu, ułatwiając konserwację i kontrolę.

transport w hali rolniczej

Obudowę hal rolniczych optymalnie jest zrealizować w systemie blach trapezowych lub płyt warstwowych. Dla inwestorów, którzy nie potrzebują ogrzewanych hal, polecamy zastosowanie obudowy z blach trapezowych. Ochronę przed utratą ciepła zapewnia natomiast obudowa z płyt warstwowych, która jest bardziej ekonomiczna i szybsza w montażu niż alternatywne rozwiązania. Co ważne, w obu przypadkach użytkownik otrzymuje obudowę łatwą w utrzymaniu czystości i higieny. Warto w tym punkcie wspomnieć także o możliwości wydzielenia ścian pomieszczeń wewnętrznych, które w łatwy sposób można w trakcie użytkowania obiektu przesunąć, zlikwidować bądź wyciąć w nich stosowne otwory technologiczne i komunikacyjne. Możliwe jest także zrealizowanie hali bez ocieplenia i wydzielenie jedynie w jej wnętrzu ogrzewanego i zaizolowanego termicznie pomieszczenia.

magazyn rolniczy

Podsumowując, serdecznie zachęcamy Państwa do zrealizowania wszelakiego typu hal rolniczych, magazynów, budynków inwentarskich, wiat, zadaszeń zewnętrznych, silosów i ich konstrukcji wsporczych z zastosowaniem konstrukcji stalowej oraz lekkiej obudowy z blach trapezowych bądź płyt warstwowych.

Powyższe rozwiązanie pozwoli na realizację w możliwie najszybszym tempie przy utrzymaniu niskich kosztów inwestycji.

Firma MCM Project zapewni Państwu kompleksową obsługę od projektu aż po końcową realizację hali pod klucz, zgodnej z Państwa marzeniami i potrzebami.

Hala rolnicza ze stali - idealne miejsce do przechowywania sprzętu i płodów rolnych - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
    1. hale namiotowe wynajem szczecin
    2. hale namiotowe w szczecinie - producent najlepszych hal namiotowych haleco system. Hajnowsze rozwiązania, europejskie plandeki, pełne odporności sniegowe.
    3. haleco.pl
    1. montaż silosów zbożowych
    2. Montaż silosów zbożowych jest zadaniem wymgającym znajomości branży rolniczej  Ze wględu na optymalizację kosztów montażu silosów stosujemy wydajne struktury

Positive SSL