Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Sprzedaż i montaż znaków drogowych na Śląsku - lista firm od oznakowania dróg

 |  Artykuł partnera  |  Budownictwo

Znaki drogowe i oznakowanie poziome gwarantują bezpieczeństwo nie tylko na ulicach, ale także na parkingach, placach budowy, remontowanych trasach i na prywatnych terenach wokół hal i magazynów. Sprzedażą, montażem i wynajmem znaków zajmują się profesjonaliści specjalizujący się w produkcji takich znaków. Z oferty których śląskich firm od oznakowania dróg warto skorzystać?

Unistop

Unistop znajduje się w Czeladzi przy ulicy Lwowskiej 1. Firma w ofercie ma znaki drogowe i ich wynajem, projektowanie i organizację ruchu, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i oznakowanie poziome. Unistop może pochwalić się wieloma dużymi realizacjami, które można zobaczyć na ich stronie http://unistop.pl/. Wśród nich jest dostawa barier energochłonnych dla MZUK w Sosnowcu, dostawa znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego do Będzina czy oznakowanie Drogowej Trasy Średnicowej Katowice – Gliwice, część „Zachód”.

GeoInvest

Siedziba GeoInvest zlokalizowana jest w Gierałtowicach przy ulicy ks. Roboty 50. Firma ta w znacznej mierze zajmuje się oznakowaniem dróg. Wykonywane prace obejmują oznakowanie poziome cienkowarstwowe i grubowarstwowe, oznakowanie pionowe, projektowanie i budowa sygnalizacji świetlnych, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, organizacja ruchu tymczasowego. GeoInvest ma w ofercie również inne usługi takie jak roboty drogowe, usługi brukarskie, usługi koparką i wykonywanie nowoczesnych ogrodzeń.

Dakro

Firma Dakro położona jest przy ulicy Węglowej 27 w Bytomiu. W ofercie znaleźć można takie usługi jak oznakowanie poziome i pionowe dróg, jezdni, parkingów, oznakowanie tymczasowe robót drogowych, sprzedaż znaków drogowych, barierek chodnikowych i słupków blokujących. Dostępne są także nowoczesne reflektory drogowe ze szkła hartowanego LUX, które mogą być montowane na ostrych zakrętach, ścieżkach rowerowych, rondach, parkingach, autostradach drogach ekspresowych i poza obszarami zabudowanymi.

Drog-Mol

Siedziba Drog-Mol znajduje się w Pyrzowicach przy ulicy Wolności 84. Firma na ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu różnego rodzaju znaków drogowych. Drog-Mol ma w sprzedaży znaki i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, oznakowanie aktywne i elementy świetlne, konstrukcje wsporcze, barierki i słupki blokujące. Usługi oferowane przez firmę to zabezpieczenia robót drogowych, wykonanie oznakowania poziomego, opracowywanie projektów organizacji ruchu, a także montaż i demontaż, a także wynajem oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

PPHU „Biegańscy” S.J

Firma PPHU „Biegańscy” S.J położona jest w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1-go Maja 107. Wśród usług znaleźć można projekty organizacji ruchu, tymczasową i stałą organizację ruchu, montaż znaków drogowych, barier energochłonnych, barierek chodnikowych, dzierżawę znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Oprócz tego, PPHU „Biegańscy” S.J oferuje także dostawę i montaż wiat przystankowych, wykonywanie konstrukcji stalowych, ogrodzeń z piłkochwytami, utrzymanie kanalizacji i pielęgnację rowów odwadniających.