Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Akademia Weber dla wykonawców budowlanych

 |  Artykuł partnera  |  Budownictwo

Akademia Weber to cykle specjalistycznych szkoleń dla osób związanych z branżą budowlaną w Polsce, a przede wszystkim pracowników firm wykonawczych. Wystartowała kolejna edycja tego praktycznego, edukacyjnego przedsięwzięcia organizowanego po raz kolejny przez Saint-Gobain Weber Polska.

Marka Weber to szeroka gama specjalistycznych technologii, systemów i materiałów budowlanych dedykowanych dla nowoczesnego budownictwa przez Saint-Gobain Weber Polska. Są to rozwiązania spełniające określone normy i funkcje, ale też integrujące się w sposób przyjazny z otoczeniem współczesnego człowieka.

Zdobyte przez specjalistów z Saint-Gobain Weber Polska umiejętności i wiedza współgrają z obecnie wdrażanymi nowościami w branży budowlanej Europy. Dzięki temu produkty marki Weber są udoskonalane, poprawiane oraz precyzyjnie testowane, tak żeby profesjonalnie odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku zarówno w dniu dzisiejszym, jak i w przyszłości.

Współczesne budownictwo rozwija się niezwykle dynamicznie. Zmieniają się stosowane technologie i systemy, bo branża budowlana chce tworzyć rozwiązania niezwykle bezpieczne dla człowieka i środowiska. Zaostrzające się normy wymuszają rezygnację z tradycyjnego budownictwa na rzecz budownictwa przyszłości.

Nadążanie za współczesnymi trendami budownictwa powiązane jest obecnie z permanentną edukacją. Niezbędne okazuje się bezustanne zdobywanie i utrwalanie wiedzy o tym, co sprawdza się obecnie na ogromnych światowych rynkach i w małych lokalnych społecznościach.

Specjaliści z Saint-Gobain Weber Polska dzielą się swoją wiedzą i zdobytymi umiejętnościami, przybliżając w ten sposób współczesne osiągnięcia i doświadczenia marki Weber zgłębiane każdego dnia w ponad 50 krajach na świecie. Chcą pokazać to, co się sprawdza – co ułatwia pracę i pozwala stworzyć coś trwałego i bezpiecznego. Dlatego tylko w ciągu ubiegłego roku na terenie całej Polski przeszkolili blisko 4 000 profesjonalistów z najróżniejszych firm reprezentujących rynek budowlany.

Akademia Weber dedykowana jest różnym specjalistom branży budowlanej w Polsce. Do udziału w szkoleniach zachęcamy praktyków, którzy na co dzień ścierają się ze stosowanymi obecnie rozwiązaniami budowlanymi – czyli właścicieli i pracowników budowlanych firm wykonawczych. Wiele przydatnych informacji otrzymają też w ramach Akademii Weber dystrybutorzy i sprzedawcy materiałów budowlanych, architekci oraz specjaliści budowlanego nadzoru technicznego.

Jak zostać uczestnikiem Akademii Weber?
Osoby zainteresowane szkoleniem w ramach Akademii Weber dla siebie lub swojej firmy prosimy o kontakt z przedstawicielami techniczno-handlowymi Saint-Gobain Weber Polska lub zachęcamy do kontaktu drogą e-mail wysyłając zgłoszenia na adres: malgorzata.jurgielewicz(at)saint-gobain.com.