© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Deweloper dopłaci do mieszkania

 |  Redakcja  |  Budownictwo

W obecnej sytuacji na rynku deweloperskim firmy próbują przyciągnąć Klientów na różne sposoby. Tradycyjne oferty przestają być wyróżnikiem dla pojedynczego dewelopera, a jego oferty toną w gąszczu innych ogłoszeń.

Niestandardową promocję dla swoich Klientów postanowił zaoferować działający na warszawskim rynku mieszkaniowym deweloper Neocity.

Promocja dla nowych nabywców polega na zaoferowaniu dofinansowania raty kredytowej, którą Klient będzie przekazywał bankowi w jakim zaciągnął zobowiązanie. Osoby, które dokonają zakupu mieszkania na osiedlu NeoVillage otrzymają comiesięczną dopłatę w wysokości 230 zł. Spółka Neocity zobowiązuje się przekazywać dodatkowe środki pieniężne przez okres 8 lat. Sumarycznie daje to Klientowi ponad 22 tys. złotych wsparcia do zakupu własnego M. Akcja promocyjna trwać będzie do końca września. W przypadku dużego zainteresowania ofertą, deweloper nie wyklucza przedłużenia okresu trwania promocji.

Mamy świadomość, że zaoferowanie takiej dopłaty ułatwi podjęcie decyzji o inwestycji we własne mieszkanie, a przekazane przez nas środki pieniężne będą znacznym odciążeniem dla budżetu naszego Klienta – mówi Marta Ulbrych, Pełnomocnik Zarządu Neocity.

Inwestycja Neovillage usytuowana jest w zachodniej części warszawskiego Ursusa, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie stacji kolejowej, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Warszawy. Termin oddania osiedla do użytku to pierwszy kwartał 2013r.

Więcej informacji na temat promocji oraz spółki Neocity można znaleźć na stronie www.neocity.com.pl.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry