Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wieczka do kubków jednorazowych

Wieczka do kubków jednorazowych
 |  Artykuł partnera  |  Branża spożywcza

Wieczka do kubków jednorazowych to akcesoria niezbędne w każdej restauracji oferującej napoje na wynos. Jeżeli chcesz podnieść jakość serwowania produktów w swojej restauracji, musisz zadbać o to, aby klient mógł liczyć na bezpieczne opakowanie.

Wieczka do kubków jednorazowych pozwalają zabezpieczyć kubek i chronią przed wylaniem się napoju podczas transportu. Jest to więc must have każdego lokalu gastronomicznego, któremu zależy na tym, aby jego klienci mogli otrzymać zamówiony produkt w wysokiej klasy opakowaniu.

Wieczka do kubków jednorazowych PickUrPack

PickUrPack to firma, która na rynku opakowań jednorazowych działa już od wielu lat, a od niedawna weszła także na rynek polski. Jesteśmy marką z doświadczeniem, która doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów, a jednocześnie działa wraz z filozofią eko, udostępniając swoim odbiorcom akcesoria, które świetnie wpisują się w aktualne trendy, wymagania i normy prawne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju wieczka do kubków jednorazowych wykonane ze sprawdzonych i trwałych materiałów ekologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pokryw kopułowych i płaskich, idealnych do ciepłych i zimnych napojów. W naszym asortymencie nie brakuje także wieczek typu SIP, przeznaczonych głównie do zakrywania kubeczków z gorącymi napojami, takimi jak herbata czy kawa.

Ekologiczne wieczka do kubków jednorazowych – z nami możesz zadbać o środowisko

Wieczka do napojów jednorazowych pełnią funkcję ochronną i sprzyjają utrzymaniu temperatury napoju. Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, warto postawić na akcesoria wykonane z materiałów ekologicznych, które nie tylko mają dobry wpływ na środowisko, ale też nie szkodzą przy kontakcie z żywnością.


W naszej ofercie znajdziesz między innymi wieczka jednorazowe wykonane z trzciny cukrowej, które są w 100% kompostowalne. Współpracujemy z renomowanymi producentami opakowań jednorazowych, którzy tworzą produkty w taki sposób, aby zwiększały komfort spożywania napoju, niezależnie od temperatury. Dostępne w naszym sklepie wieczka są wytrzymałe i odpowiednio profilowane, aby dobrze trzymały się na kubeczkach. Jest to propozycja idealna dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na tym, aby klienci lokalu mogli liczyć na najlepsze usługi gastronomiczne.

Jednorazowe wieczka do kubków jednorazowych do Twojego lokalu

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą postawić na rozwiązania ekologiczne i poszukują funkcjonalnych akcesoriów do napojów. Wieczka do kubków jednorazowych przydają się przede wszystkim w lokalach gastronomicznych, ale mogą z nich skorzystać także prezesi korporacji i właściciele biur, w których siedzibach znajdują się kawiarenki lub restauracje dla pracowników.