Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Szukasz partnera biznesowego oferującego wina w kegach na sprzedaż i dzierżawy roll barów do restauracji? Sprawdź ofertę Wineonline

Roll bar
 |  Artykuł partnera  |  Branża spożywcza

Wino od zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem w branży gastronomicznej. Sprzedaż wina jest nieodłącznym elementem wielu kuchni i restauracji na całym świecie. Jednak dla właścicieli restauracji, dostarczenie i przechowywanie dużej ilości wina w butelkach może stanowić duże wyzwanie. Na szczęście istnieje partner biznesowy, który może pomóc w rozwiązaniu tego problemu – Wineonline. Oferuje innowacyjne rozwiązania, takie jak wina w kegach, które oferują wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla klientów.

Wineonline – co oferuje?

Wineonline oferuje szeroki wybór win w kegach, które mogą zaspokoić różne gusta i preferencje klientów. Można znaleźć wina czerwone, białe, różowe i musujące, które pasują do różnych dań i okazji.  Każdy trunek jest starannie wyselekcjonowany pod względem jakości i smaku, zapewnia klientom niezapomniane doznania kulinarno-winne.

Wineonline – współpraca na najwyższym poziomie

Wineonline to sprawdzona firma, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości trunków do restauracji, hoteli i innych punktów gastronomicznych. Wineonline wyróżnia ciekawa oferta – wino w kegach. Sprzedaż można ustalić, kontaktując się z firmą. Kegi to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko łatwość dostarczania i przechowywania wina, ale także utrzymanie jego świeżości i doskonałej jakości. Oferta firmy jest doskonałym rozwiązaniem dla restauratorów poszukujących alternatywnych sposobów serwowania wina, które zapewnią wygodę, świeżość i doskonałą jakość. Kegi z winem to duże pojemniki, które przechowują wino w kontrolowanych warunkach, aby utrzymać jego świeżość i smak. Dzięki temu restauratorzy mogą obsługiwać większe ilości klientów bez konieczności ciągłego otwierania butelek i opróżniania kieliszków. Wina w kegach są łatwe do podłączenia do specjalnych roll barów, które umożliwiają płynne nalewanie wina bez potrzeby otwierania butelek na bieżąco.

Wino w kegach – sprzedaż

Korzyści wynikające z wyboru wina w kegach, czyli beczkach z lekkiego tworzywa są bardzo duże. Po pierwsze, dystrybutor prosecco lub innego trunku zmniejszają ryzyko utlenienia wina, ponieważ nie dochodzi do kontaktu z powietrzem podczas serwowania. Dzięki temu jakość wina pozostaje niezmieniona przez dłuższy czas. W kegach panuje idealna temperatura, zachowany zostaje aromat, smak wina i koktajli. Firma daje gwarancję świeżości produktu do 6 tygodni od podpięcia kega do instalacji. Korzystanie z kegów przekłada się na mniejsze koszty związane z obsługą. Nie ma potrzeby kupowania i przechowywania dużej liczby butelek, nie trzeba szukać miejsca do składowania. Plusem jest eliminacja strat wynikająca z otwierania butelek do serwowania wina na kieliszki. Kegi można łatwo zamontować na specjalnych rollbarach i prosecco vanach, które Wineonline również oferuje w ramach swojej usługi.

Dzierżawa roll barów

Roll bar wynajem to rozwiązanie, które daje restauratorom elastyczność i oszczędność kosztów. Zamiast inwestować w zakup własnego sprzętu, restauracje mogą skorzystać z usługi dzierżawy, a to pozwala zaoszczędzić na początkowych kosztach i mieć pewność, że ich roll bary są zawsze w pełnej sprawności technicznej. Roll bary są łatwe w obsłudze, a personel restauracji jest przeszkolony w ich użytkowaniu. Wineonline zajmuje się serwisem i konserwacją sprzętu w całej Polsce, co eliminuje dodatkowe koszty związane z jego utrzymaniem.

Wineonline zapewnia kompleksowe wsparcie dla restauratorów, to sprawdzony partner biznesowy. Warto sprawdzić ofertę i poznać usługi, które oferuje.