Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Vivio - producent zdrowej żywności

Zdrowa żywność
 |  Artykuł partnera  |  Branża spożywcza

Wiedza na temat żywienia wśród Polaków rośnie w szybkim tempie. Jest to bardzo dobra wiadomość. Zdrowy styl życia, włączając w to, m.in. zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, odpowiednią ilość spokojnego snu, przyczyniają się do długowieczności i utrzymania dobrego zdrowia. Coraz częściej sprawdzamy etykiety i wybieramy nieprzetworzone produkty, wiedząc, że są dla nas zdrowsze i dostarczą niezbędnych wartości odżywczych. Tylko gdzie mamy ich szukać?

Vivio - jak to się zaczęło

Vivio pojawiło się na rynku w 2014 roku w wyniku zamiłowania do naturalnych produktów oraz potrzeby promowania zdrowego stylu życia. Na początku istnienia Vivio specjalizowało się w sprzedaży ziół i przypraw. Jednak ogromny popyt na produkty firmy skłoniły właścicieli do rozszerzenia swojej oferty na inne kategorie produktów oraz na produkcję zdrowej żywności pod swoją marką.

Vivio - zdrowa żywność

Dziś, Vivio oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty takie jak: orzechy, nasiona, bakalie, zioła i przyprawy. W ofercie znajdziemy również kasze i mąki, herbaty, oleje i olejki oraz suplementy diety. Wsłuchując się w potrzeby swoich klientów, firma regularnie wprowadza nowe gotowe produkty z kategorii zdrowej żywności na rynek. Znajdziemy tu różnego rodzaju kremy orzechowe, pasty warzywne i dania gotowe, które przygotowywane są pod czujnym okiem specjalistów i zgodnie z zasadą "czystej etykiety".

Vivio - "czysta etykieta"

Zdecydowana większość  produktów Vivio pochodzi od producentów oraz z importu bezpośredniego, dzięki czemu firma oferuje bardzo konkurencyjne ceny. Firma bardzo dba o satysfakcję klienta dlatego wyznaje zasadę "czystej etykiety" (z ang. "clean label"). W produktach Vivio nie ma sztucznych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Prosty, krótki skład to cecha, która definiuje produkty marki Vivio.

Vibio - produkty ekologiczne

Firma posiada również uprawnienia do sprzedaży żywności ekologicznej. Zakresem certyfikacji objęte jest: konfekcjonowanie, etykietowanie, wprowadzanie do obrotu ekologicznych produktów oraz świadczenie usług podwykonawczych w zakresie konfekcjonowania, pakowania i etykietowania produktów sypkich. Produkty ekologiczne od Vivio znajdziemy pod etykietą Vibio, która powstała zgodnie z przesłaniem produkcji ekologicznej żywności. Żywność ekologiczna jest objęta kontrolą w trakcie całego procesu produkcji, jej wytwarzanie odbywa się z troską o środowisko naturalne, jest wolna od GMO i nawozów syntetycznych.

Podsumowanie

Firm Vivio istnieje na rynku od 2014 roku. Jest to miejsce, w którym można znaleźć wysokiej jakości, nierafinowane produkty, wolne od zbędnych dodatków i niezastąpione w utrzymania zbilansowanej diety, a co za tym idzie, pełni zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji. Wszystko to oferowane jest w możliwie niskich, konkurencyjnych cenach i najwyższej, sprawdzonej jakości.