© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wytrzymałe reklamówki foliowe bezpośrednio od producenta

reklamówki wprost od producenta
 |  Redakcja  |  Branża spożywcza

Zakup produktów wprost od producenta ma wiele zalet – szczególnie, gdy porównamy to z koniecznością współpracy z wieloma pośrednikami, którzy nie zawsze są gwarancją jakości i terminowości. Dotyczy to również nabywania reklamówek – zwłaszcza w hurcie. Dlaczego w ich przypadku warto postawić na zakup bezpośrednio od firmy produkującej?

Dobre foliówki przydają się nie tylko w branży spożywczej

Reklamówki foliowe, czyli popularne zrywki, najczęściej znajdują swoje zastosowanie w punktach sprzedaży. To wytrzymałe rozwiązania, które pozwalają łatwo transportować zakupione produkty. Nic więc dziwnego, że pomimo wprowadzenia opłaty recyklingowej, klienci sklepów nadal chętnie z nich korzystają. Choć niewątpliwie reklamówki foliowe kojarzone są powszechnie z branżą spożywczą, tak naprawdę funkcjonują one w każdym sektorze gospodarki. Poznaj produkty dostępne w sklepie internetowym: https://sklep.grala.com.pl/torby-i-reklamowki-jednorazowe/reklamowki-jednorazowe/

Najczęściej wyposażone są w uszy lub rączkę, określaną również mianem nerki. Dzięki takiemu praktycznemu rozwiązaniu reklamówkę foliową można wygodnie i łatwo oderwać od pozostałych. Do produkcji foliówek używa się dwóch rodzajów folii – HDPE oraz LDPE. Te wykonane z folii HDPE są wytrzymałe, a zarazem lekkie. Zapewniają przy tym wysoką odporność na wilgoć i czynniki zewnętrzne. Reklamówki LDPE wyróżniają się natomiast sporą elastycznością oraz giętkością. Z powodzeniem można korzystać z nich podczas pakowania towarów o nieregularnych i ostrych kształtach. Ze względu na mocną konstrukcję, nie ulegną one łatwo przerwaniu.

Dlaczego warto kupować reklamówki wprost od producenta?

Na rynku działa wielu dystrybutorów reklamówek foliowych. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak kupowanie produktów tego typu bezpośrednio u producenta. Dlaczego?

# JEST TANIEJ

Po pierwsze, producent oferuje niższe ceny niż pośrednik. Ma to szczególne znaczenie w przypadku składania dużych zamówień na reklamówki. Wówczas każdy grosz oszczędzony na pojedynczej partii się liczy. W przypadku zakupów u pośrednika  trzeba się przygotować na to, że do ceny każdego produktu doda on również swoją marżę. Zakupy bezpośrednio u producenta to doskonały sposób na optymalizację kosztów także z jeszcze jednego względu – przy zamówieniach hurtowych zawsze można negocjować ceny. Producenci niejednokrotnie też oferują atrakcyjne rabaty – bez negocjacji, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy stałymi klientami. 

# JEST WIĘCEJ

Po drugie, producenci reklamówek foliowych najczęściej zapewniają bardzo szeroki wybór rozwiązań, którym zazwyczaj nie może pochwalić się pośrednik, a niekiedy także opcję realizowania zamówień personalizowanych (kolorystyka, rodzaj uchwytu, udźwig, nadruki etc.). Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi i elastyczności producenta we współpracy, klient może zazwyczaj zamówić produkty idealnie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonego biznesu.

# JEST ELASTYCZNIEJ

Po trzecie, niektórzy producenci oferują możliwość zakupu reklamówek foliowych zarówno w ilości detalicznej, jak i hurtowej. Dzięki temu zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Hurtownicy natomiast w ogóle nie handlują (lub niechętnie handlują) z detalistami.

# JEST PEWNIEJ

Po czwarte, i chyba najważniejsze, zakup reklamówek foliowych bezpośrednio od producenta to gwarancja jakości. Doskonale wiadomo, co i od kogo kupujemy. Przed zakupem możemy zweryfikować renomę takiej firmy i sprawdzić opinię i zadowolenie jej dotychczasowych klientów. W przypadku pośredników odpowiedzialność za realizację zamówienia często się rozmywa, dlatego w niektórych przypadkach nie wiemy nawet, kogo powinniśmy winić.

Nie mniej ważne są atrakcyjne warunki dostaw. Brak pośredników sprawia, że towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu, co najczęściej bardzo usprawnia wysyłkę. Co więcej, producent doskonale zna stan swoich zapasów i może na bieżąco weryfikować dostępność produktów. Do rzadkości należą więc sytuacje, kiedy to klient nie otrzymuje zamówienia lub musi na nie dłużej czekać z powodu braków w zaopatrzeniu.

Reasumując... Atrakcyjne ceny, szeroka oferta, różne opcje zamówienia i dostawy, a także gwarancja jakości. Na to wszystko możemy liczyć podczas składania zamówienia u producenta. Nie musimy się martwić, że kupione reklamówki foliowe okażą się być słabej jakości lub że nie dotrą do nas na czas.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry