Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Podaruj swoim pracownikom pozapłacowy benefit. Postaw dystrybutor wody w biurze

kobieta ze szklanką wody
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Prowadzisz firmę i zatrudniasz  pracowników? Niezależnie od pory roku powinieneś zadbać o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Wydawać by się mogło, że jako pracodawca nie masz realnego wpływu na  zdrowie pracowników. Wbrew pozorom możesz, a nawet powinieneś zająć się tym. Zdrowy i wypoczęty pracownik jest bardziej zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków oraz efektywniej pracuje. Zaoferuj pracownikom możliwość picia wody z dystrybutora w biurze.

Czym jest dystrybutor wody w biurze?

Dystrybutor wody w biurze to urządzenie, które zapewnia łatwy dostęp do wody pitnej w miejscu pracy, domu lub innych miejscach publicznych. Istnieją różne rodzaje dystrybutorów wody, ale główne funkcje zazwyczaj obejmują chłodzenie wody, podgrzewanie wody (w niektórych modelach), oraz dostarczanie wody zarówno w formie butelek, jak i bezpośrednio z podłączenia do sieci wodociągowej.

Mogą być również wyposażone w filtry do oczyszczania wody, które usuwają zanieczyszczenia i substancje chemiczne, co zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla użytkowników.

Dlaczego warto?

Powodów, dla których Twoim pracownicy powinni pić wodę z dystrybutora wody jest naprawdę wiele! Dzięki Tobie twoi pracownicy uczą się budowania pozytywnych nawyków.  To jednak nie jedyna korzyść. Oto kilka pozostałych z nich:

  • Prawidłowe nawodnieniu organizmu, zwiększa koncentrację, poprawia pracę mózgu i przyczynia się do zwiększenia wydajności.
  • Woda z dystrybutora wody jest filtrowana, oznacza to, że jest oczyszczona z niekorzystnych substancji chemicznych, bakterii i zanieczyszczeń.
  • Dostęp do wody z dystrybutora może być traktowany jako dodatkowy benefit pozapłacowy, może przyczynić się do zwiększenia motywacji pracowników i poczucia satysfakcji z ich pracy.

Dystrybutor wody do biura – tylko z Naawa

Ofercie Naawa.pl znajdziesz wiele modeli dystrybutorów. Dostępne są bezbutlowe oraz wolnostojące i nablatowe. Każde z urządzeń może dostarczać inny rodzaj wody np.: źródlaną, mineralną, pitną i wodę odwróconej osmozy. Jeśli chcesz ustawić dystrybutor wody w biurze, ale nie wiesz, na który powinieneś zdecydować się, zwróć uwagę na rodzaj dostarczanej wody. Pamiętaj o tym, że dystrybutor wody w biurze, powinien dostarczać wodę o wysokiej jakości, spełniającą normy sanitarne i zdrowotne. 

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników poprzez proste, ale skuteczne rozwiązania, takie jak zapewnienie łatwego dostępu do wody z dystrybutora w biurze. Właściwe nawodnienie to kluczowy element dbałości o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników. Sprawdź ofertę Naawa.pl.