Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


To narzędzie rekrutacyjne znacznie ułatwi Ci pracę!

narzędzie rekrutacyjne
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Proces rekrutacji może być żmudny i czasochłonny. Wymaga przeglądania setek CV, przeprowadzania wielu rozmów kwalifikacyjnych oraz weryfikacji umiejętności i doświadczenia kandydatów. Na szczęście współczesne technologie oferują rozwiązania, które pomagają zautomatyzować i optymalizować rekrutację, dając możliwość skupienia się na najważniejszych aspektach doboru personelu. Jeśli jesteś właścicielem firmy i zatrudniasz pracowników, albo pracujesz w dziale HR i szukasz sposobów na ułatwienie sobie pracy — koniecznie sprawdź nasz artykuł!

Jak narzędzie rekrutacyjne może ułatwić Ci pracę

Wprowadzenie nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych zmienia oblicze procesu pozyskiwania talentów. Automatyzacja wysyłania zaproszeń do kandydatów, zarządzanie kalendarzem rozmów kwalifikacyjnych, czy wstępna selekcja aplikacji to tylko początek możliwości. Takie narzędzia umożliwiają również publikację ogłoszeń o pracy na wielu platformach jednocześnie oraz gromadzenie wszystkich odpowiedzi w jednym miejscu. Dzięki temu rekruterzy mogą zaoszczędzić czas, który wcześniej poświęcali na manualne zadania i lepiej go wykorzystać (np. na bardziej strategiczne aspekty swojej pracy, jak np. budowanie relacji z potencjalnymi kandydatami).

Ponadto, zaawansowane algorytmy mogą analizować profile kandydatów, wyłaniając te najbardziej pasujące do wymogów danego stanowiska. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, narzędzia rekrutacyjne potrafią przewidywać sukces kandydata w danej roli, bazując na analizie dotychczasowych osiągnięć i doświadczeń podobnych profili.

Testy rekrutacyjne, które przeprowadzi program

Testy rekrutacyjne to jeden z głównych elementów procesu selekcji. Dobre narzędzie rekrutacyjne oferuje szeroki zakres testów, które imitują realne wyzwania, z jakimi kandydat może się spotkać na danym stanowisku. Takie podejście pozwala na głębszą analizę potencjału aplikantów i wybór tych, którzy najlepiej wpisują się w kulturę organizacyjną firmy oraz posiadają odpowiedni zestaw kompetencji.

Zastosowanie testów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez program umożliwia obiektywną ocenę kandydatów, a przy okazji znacznie skraca czas potrzebny na selekcję. Automatyzacja tego procesu zapewnia również, że każdy aplikant jest oceniany według tych samych kryteriów, co zwiększa sprawiedliwość i przejrzystość procesu rekrutacyjnego.

Poznaj Staffly!

Staffly to innowacyjne narzędzie rekrutacyjne, które zostało zaprojektowane, aby wspierać firmy w efektywnym pozyskiwaniu talentów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, Staffly oferuje kompleksowe rozwiązanie, które automatyzuje wiele aspektów rekrutacji, od publikacji ofert pracy, przez przeprowadzanie testów rekrutacyjnych, aż po analizę danych kandydatów. 

Czym szczególnie się wyróżnia?

  • możliwością integracji z systemami ATS (m.in. z  eRecruiter, Traffit, SAP, czy HRlink),
  • skróceniem procesu selekcji kandydatów (nawet o o 80%)
  • nawet 3-krotnym zmniejszeniem rotacji pracowników 
  • rozbudowanymi raportami dla kandydatów i dla rekruterów (w tym rozbudowaną informacją zwrotną).

Narzędzie wspiera także employer branding. Firmy mają okazję zaprezentować swoją kulturę organizacyjną, podstawowe zasady i obowiązki na danym stanowisku już na pierwszych stronach testów Staffly. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty nowego rozwiązania z zakresu HR — Staffly. To narzędzie, które usprawni proces rekrutacji w Twojej firmie oraz pomoże Ci znaleźć idealnych kandydatów, którzy będą przyczyniać się do sukcesu Twojej organizacji. Kliknij tutaj — testy rekrutacja i odkryj potencjał Staffly!