Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Personalizowane rozwiązania biznesowe- szkolenia, bankiety, śniadania i pobyty służbowe w Cieszynie

bankiet
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Działalność biznesowa generuje liczne okazje do różnorodnych spotkań. Bardzo często powstaje potrzeba omówienia czegoś z dostawcą, czasami z klientem, a także spotkania z pracownikami, zarówno w celach integracyjnych jak i szkoleniowych. Spotkanie biznesowe może mieć również na celu promocję firmy, celebrację sukcesów, generowanie pomysłów, albo wzmocnienie motywacji do działaniach. Każde z tych wydarzeń wymaga odpowiedniego miejsca, oferującego dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowaną obsługę. Jeśli takie spotkanie ma się odbyć na Śląsku, warto wziąć pod uwagę hotel w Cieszynie, który zorganizuje taki event w sposób efektowny profesjonalny.

Konferencje i szkolenia

Z reguły tego typu wydarzenie dedykowane jest dla większej grupy uczestników. Jeśli chodzi o sale konferencyjne Cieszyn ma do zaoferowania komfortową salę w Hotelu Liburnia, spełniającą wszystkie warunki gwarantujące poprowadzenie takiego spotkania z sukcesem.

Obsługa hotelu przygotuje na czas konferencji lub szkolenia odpowiednio wyposażony punkt recepcyjny, w którym rejestrować będzie można uczestników, jeśli to konieczne - wydawać im identyfikatory oraz związane z tematyką spotkania gadżety marketingowe lub materiały informacyjno - dydaktyczne. Również strona techniczna w przypadku organizacji szkolenia lub konferencji w wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Udostępniona zostanie klimatyzowana, odpowiednio wyposażona i ergonomicznie oświetlona sala, w której przygotowana zostanie przestrzeń dla prowadzącego, profesjonalne nagłośnienie i multimedia. 

Hotele Cieszyn takie jak Hotel Liburnia są również w stanie zadbać o wyżywienie uczestników. Serwis kawowy w trakcie spotkania, przerwa obiadowa czy swobodna kolacja na zakończenie dnia zostaną obsłużone na wysokim poziomie, a menu i karta napoi mogą być dostosowane do wszelkich specjalnych wymagań organizatora. Hotelowa restauracja jest przygotowana na szczególne preferencje żywieniowe gości, z uwzględnieniem menu wegetariańskiego czy bezglutenowego.

Mniejsze wydarzenia biznesowe

Jeśli przedsiębiorca planuje organizację wydarzenia na mniejszą skalę, takiego jak na przykład śniadanie biznesowe, pobyt służbowy w celu spotkania z kontrahentem, czy rozmowa rekrutacyjna również w takim przypadku hotel w Cieszynie będzie doskonałym wyborem. Jest on bowiem w stanie przygotować wydzieloną, prywatną przestrzeń, w której uczestnicy takiego spotkania będą czuli się dostatecznie swobodnie, aby móc bez skrępowania prowadzić prezentację lub wymieniać się informacjami. Dyskretna obsługa, catering szyty na miarę, usługi biurowe typu kopiowanie czy skanowanie dokumentów, realizowane przez recepcję - wszystko to usprawni spotkanie i pozwoli na podniesienie jego efektywności.

Bankiety i imprezy integracyjne

Tego typu spotkania wymagają na ogół nie tylko przestrzeni, ale i odpowiedniego serwisu. W grę wchodzą także noclegi Cieszyn, oferujemy idealną bazę noclegową dla uczestników imprez, które ciągną się do późnych godzin nocnych. Hotel Liburnia może oddać do dyspozycji organizatora 47 komfortowo wyposażonych pokoi, w których łącznie ulokować można 105 gości. A skoro mają już oni zabezpieczony nocleg, mogą oddać się zabawie, którą hotel może zorganizować w każdym stylu, w wyszukanej oprawie, ze znakomitą bazą eventową, muzyczną i cateringową. Gdyby jednak okazało się, że istnieje konieczność popracowania przed zabawą, albo nazajutrz rano - pokoje hotelowe wyposażone są w miejsca do pracy, gwarantujące wygodę i szybkie łącze internetowe. 

Organizując każdego rodzaju wydarzenie biznesowe lub sz w Cieszynie warto zadbać o jego odpowiednią oprawę i wybrać hotel, który dołoży wszelkich starań, aby przedsiębiorca zrobił dobre wrażenie na jego uczestnikach. Hotel w Cieszynie kładzie nacisk na profesjonalne przygotowanie miejsca spotkania, dba o każdy szczegół, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom gości oraz podniesie prestiż organizatora w oczach jego gości. Sprawdź szczegóły oferty hotelu Liburnia.