Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak wybrać odpowiednie miejsce na konferencję biznesową?

sala konferencyjna
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Wybór odpowiedniego miejsca na konferencję biznesową ma kluczowe znaczenie. Możemy zdecydować się na hotel lub centrum konferencyjne, które będzie wiązało się z tematem przewodnim spotkania. Jak również można wybrać miejsce, które będzie wyróżniać się pod względem wizerunkowym.

Takim miejscem jest Hotel Mazury Azzun Orient SPA & Wellness położony w samym sercu najpiękniejszych polskich jezior. Znajduje się zaledwie 20 km od Olsztyna. To fantastyczne, klimatyczne miejsce, w którym zorganizujesz konferencję biznesową, która pozostanie w pamięci uczestników na długie lata.

Dlaczego warto zorganizować konferencję biznesową w oryginalnym miejscu?

Każdemu, kto prowadzi przedsiębiorstwo, zależy na tym, aby na rynku prezentować swój idealny i nienaganny wizerunek. Współcześnie coraz więcej firm odchodzi od organizacji konferencji biznesowych na terenie swojego przedsiębiorstwa.

Po pierwsze zmiana otoczenia sprawia, że zaproszeni goście są zainteresowani i zaciekawieni, co zaplanowano na takie spotkanie. Po drugie wybór innego miejsca, niż przestrzeń własnej firmy sprawia, że zaproszone osoby czują się dużo swobodniej.

Planując organizację konferencji biznesowej, a także przed podjęciem ostatecznej decyzji, powinniśmy rozważyć kilka ważnych kwestii, takich jak:

  • lokalizacja,
  • wybór obiektu (hotel, centrum konferencyjne)
  • wielkość sali konferencyjnej,
  • udogodnienia techniczne,
  • nocleg,
  • catering,
  • dodatkowe atrakcje.

Dodać jeszcze należy, że organizacja konferencji biznesowej w oryginalnym otoczeniu niesie ze sobą wiele korzyści. Poza tym, że już na początku udaje się nam zaciekawić zaproszonych gości wybraną lokalizacją, to dodatkowo wprowadzamy element świeżości w swoje działania marketingowe.

Do organizacji tego rodzaju wydarzeń idealnie sprawdzają się hotele położone w urokliwych miejscach. Dysponują dużymi sali, które są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny, dużą liczbą pokoi, wykwintnym menu dostosowanym do potrzeb gości.

Ponadto oferują wiele dodatkowych atrakcji, z których mogą korzystać goście w wolnym czasie. Podczas takiej konferencji nie musimy o nic się martwić, ponieważ w każdym aspekcie można liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników hotelu.

Hotel na Mazurach Azzun – wygoda i profesjonalizm

Świetnym miejscem do organizacji każdego rodzaju konferencji biznesowej jest Hotel na Mazurach Azzun, który poza niezwykłym krajobrazem ma do zaoferowania aż cztery odrębne sale konferencyjne. W zależności od potrzeb mogą zostać złączone w celu powiększenia przestrzeni. Na spotkanie biznesowe można wybrać Salę VIP (dla 15 osób), Kolumnową (dla 77 osób), Balową (370 osób), Teatralną (dla 260 osób).

Centrum biznesowe Hotelu Azzun Orient SPA & Wellness to aż 550 m2 powierzchni. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt multimedialny (ekran, projektor, rzutnik, mikrofon, flipchart) i nagłośnienie. Do tego można korzystać z bezpłatnego łącza Wi-Fi.

Co więcej, od 2021 roku goście mogą skorzystać z dodatkowej przestrzeni na terenie Hotelu Boho wraz z Owczarnią, który został zaaranżowany w stylu rustykalnym. Można zarezerwować to miejsce, aby po części oficjalnej miło spędzić czas na rozmowach czysto towarzyskich i integracyjnych.

Ten hotel konferencyjny na Mazurach posiada również odpowiednie, skomunikowane z zapleczem gastronomicznym sale, które umożliwiają organizację uroczystej kolacji lub bankietu. Menu jest przygotowywane ze świeżych produktów, oryginalne i wymarzone dla miłośników ceniących sobie wyjątkową kuchnię. Do tego wszystko serwowane jest w orientalnych i ekskluzywnych wnętrzach.

Sprawdź ofertę Hotelu Mazury Azzun Orient SPA & Wellness

Jeśli planujesz organizację konferencji biznesowej, proponujemy sprawdzić wyjątkową ofertę Hotelu Azzun Orient SPA & Wellness. Poza tym, że można w pięknych okolicznościach natury zorganizować ważne dla firmy spotkanie, dodatkowo zyskujemy szansę, aby miło spędzić czas wolny.

Sale konferencyjne są profesjonalnie przygotowane do przyjęcia dużej liczby gości, nawet z możliwością skorzystania z noclegu. Serwowane menu zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Ponadto w czasie wolnym zaproszeni goście mogą skorzystać ze strefy SPA Mazury Orient, Term, Nocnych Saun, zabiegów wykonywanych zgodnie z tradycjami i technikami wschodnimi. Każdy rytuał jest niepowtarzalnym przeżyciem dla ducha oraz ciała.

Chcesz zaskoczyć swoich partnerów biznesowych, kontrahentów, współpracowników wyjątkową konferencją biznesową? Zaproś ich do miejscowości Kromerowo, gdzie położony jest jedyny w swoim rodzaju Hotel Azzun Orient SPA & Wellness.

Klimat i atmosfera Wschodu jest tutaj na wyciągnięcie ręki! Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca na mapie Polski do organizacji konferencji biznesowej! Nie da się już być bliżej orientu niż właśnie w tym miejscu!