Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Księgowość Bydgoszcz – profesjonalne biuro rachunkowe

centrum księgowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy w swojej ofercie mają prowadzenie księgowości dla firm i doradztwo podatkowe to powinieneś zapoznać się z ofertą naszego przedsiębiorstwa Centrumksiegowe.pl. Księgowość Bydgoszcz to indywidualne podejście, profesjonalizm i sumienność. Biuro rachunkowe oferuje wszechstronną obsługę firmy, a swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie. Co dokładnie obejmuje oferta firmy Centrum Księgowe i dlaczego jej usługi są tak chętnie wybierane?

Biuro rachunkowe w Bydgoszczy – kompleksowe usługi księgowe

Centrum Księgowe z siedzibą w Bydgoszczy prężnie działa od kilku lat. Specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafi udzielić wsparcia z zakresu księgowości, prawa podatkowego i windykacji. Specjaliści pracujący w biurze rachunkowych regularnie podnoszą swoje kwalifikacje oraz uczestniczą w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Nieustannie doskonalimy swój warsztat oraz poszerzamy możliwości, a wszystko po to, aby zapewnić klientom Centrum Księgowego rzetelną realizację usług księgowych.

Profesjonalne podejście oraz zaangażowanie to dwie cechy, którymi można opisać pracowników biura rachunkowego w Bydgoszczy. Są oni otwarci na potrzeby swoich klientów, posiadają szeroką wiedzę, dzięki czemu ich współpraca od wielu lat układa się fantastycznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów indywidualnych i przedsiębiorców Centrumksiegowe.pl oferuje kompleksowe usługi księgowe.

Sięgamy po rozwiązania oparte o nowoczesne systemy komputerowe, po to, aby zoptymalizować nasze działania i zwiększyć zadowolenie klientów ze współpracy z naszym biurem. Działamy szybko i terminowo, przy zachowaniu najwyższych standardów. Głównym celem biura jest wsparcie małych, średnich i dużych firm, które w swojej strukturze nie mają działu księgowości, a które potrzebują profesjonalnej obsługi księgowej. Jesteśmy do dyspozycji zarówno na terenie Bydgoszczy, jak i całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z usług zewnętrznego biura rachunkowego w Bydgoszczy?

Prowadzenie biura rachunkowego to ogromne wyzwanie. To dzięki nam w Twojej firmie można wprowadzić oszczędności związane z zatrudnieniem własnego księgowego lub tworzeniem działów finansowo-kadrowych i kadrowego. Poza tym unikniesz również kosztów personalnych. Dzięki naszej ofercie zmniejszysz również nakłady inwestycyjne, które związane są bezpośrednio z utrzymaniem dodatkowej powierzchni biurowej, organizacją miejsc pracy, ich wyposażeniem oraz zakupem i aktualizacją oprogramowania wymaganego w pracy księgowo-kadrowej. Tworząc naszą ofertę, nasi pracownicy biorą pod uwagę przede wszystkim podmioty gospodarcze, które pragną zmaksymalizować korzyści związane z outsourcingiem, oczekując równocześnie gwarancji transparentności i wysokiej jakości wykonywanych usług.

Księgowość Bydgoszcz – co jeszcze oferujemy naszym klientom?

Nasze duże doświadczenie pozwala nam, poza realizacją standardowych usług księgowych, oferować naszym klientom doradztwo w zakresie prawa podatkowego i windykacji. Nasze biuro rachunkowe w Bydgoszczy pomoże też przygotować wymaganą dokumentację i przekazać ją odpowiednim instytucjom. 

Usługi kadrowo-płacowe

Nasze prężnie rozwijające się biuro rachunkowe oferuje usługi obsługi kadrowo-płacowej firmom różnej wielkości i z różnych branż. Przeprowadza ono szereg działań, począwszy od przygotowania dokumentacji kadrowej, poprzez naliczenie wynagrodzeń, aż po rozliczenia związane z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi. Przygotowane dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy i ustawy o podatku dochodowym, a składki naliczane są zgodnie z obowiązującymi stawkami ubezpieczeń społecznych. Wszystkie te działania mają na celu odciążenie przedsiębiorcy od obowiązków związanych z kadrą i płacami pracowników. Usługi kadrowo-płacowe dedykowane są dla przedsiębiorców, którzy chcą skupić uwagę na swojej działalności, a nie na księgowości.

Proponowane są między innymi usługi w zakresie:

  • przygotowywania umów o pracę, rozliczanie świadczeń oraz stosunków pracy,
  • naliczania wynagrodzeń, zasiłków i ubezpieczeń społecznych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • obsługi ZUS, PFRON i innych instytucji,
  • doradztwa w zakresie prawa pracy.

Usługi windykacyjne

Dzięki naszym działaniom wiele osób odzyskało należności pieniężne, których dłużnicy nie uregulowali na czas. Jednym z zadań biura rachunkowego w Bydgoszczy jest outsourcing windykacyjny, który polega na przekazaniu przez firmę swoich zadań związanych z odzyskiwaniem należności do zewnętrznej firmy specjalizującej się w windykacji. Pracownicy prowadzą negocjacje bezpośrednio lub podczas rozmowy telefonicznej. Odpowiednie umiejętności i doświadczenie pozwalają skutecznie zbudować dobrą relację z dłużnikiem, a w konsekwencji odzyskać dług.

Pomoc w zakładaniu i rejestracji spółek oraz firm w Bydgoszczy – zapewniamy rzetelną realizację usług księgowych

Nasze biuro rachunkowe pomaga również przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Nabyta wiedza teoretyczna i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować wsparcie na każdym etapie procesu, zaczynając od wyboru odpowiedniej formy prawnej, następnie rejestrując spółkę lub jednoosobową działalność gospodarczą, a kończąc na obsłudze księgowej i ewidencji przychodów.

Usługi obejmują:

  • pomoc w sporządzaniu umów spółki,
  • rejestrację spółek z o.o. czy akcyzowych,
  • wsparcie w uzyskaniu wymaganych zezwoleń i korzystnych dotacji,
  • obsługę BHP i kontakt z urzędem skarbowym.

Nasz zespół specjalistów gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, szybkie i dokładne zarządzanie kadrami i płacami, gwarancję bezpieczeństwa i poufności informacji wraz z danymi wrażliwymi. To dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym można zaoszczędzić cenny czas i mieć pewność, że wszelkie formalności związane z prowadzeniem działalności gospodarczej będą zgodne z obowiązującymi przepisami.