Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak niewielkim kosztem uzyskać biznesowy adres dla firmy?

biznesowy adres dla firmy
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Podobnie jak domena internetowa ma istotny wpływ na to, jak odbierana jest przypisana do niej strona internetowa, tak samo adres biura wpływa na postrzeganie firmy przez potencjalnych kontrahentów oraz klientów. Problem w tym, że wszystkie prestiżowe lokalizacje są już od lat niedostępne i jeżeli ktoś nie ma dużego budżetu, aby wynająć biuro w centrum stolicy, to najczęściej musi pogodzić się z posiadaniem adresu, który nie zrobi dobrego wrażenia na partnerach biznesowych. Czy jednak rzeczywiście tak musi być?

  1. Wirtualne biuro: wygoda i prestiż za niewielkie pieniądze
  2. Co dokładnie oferują wirtualne biura?
  3. Gdzie znaleźć nowoczesne biuro wirtualne w Warszawie?
  4. Dodatkowe usługi wirtualnego biura

Okazuje się, że wirtualne biura idealnie rozwiązują ten problem. Dzięki nim nawet początkujący przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na to, aby wynająć wirtualne biuro i dzięki temu zyskać prestiżowy adres dla swojego biznesu. Warto jednak pamiętać, że argumentów za korzystaniem z wirtualnego biura jest dużo więcej i nie chodzi wyłącznie o adres. Jeżeli zastanawiasz się, czy usługi wirtualnego biura są odpowiednie dla twojego biznesu, koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

centrum Warszawy to masa firm i biura wirtualne

Centrum Warszawy to masa firm i biura wirtualne.

Wirtualne biuro: wygoda i prestiż za niewielkie pieniądze

Większość osób, które decyduje się na wirtualne biura, robi to przede wszystkim po to, aby móc prowadzić działalność gospodarczą pod atrakcyjnym adresem. Warto wspomnieć, że warszawskie wirtualne biuro pozwala uzyskać naprawdę prestiżowe adresy. Dzięki nim nawet niedoświadczony przedsiębiorca może mieć lepszą lokalizację biura i zarazem adres na siedzibę firmy Warszawa niż wiele działających tu od lat dużych biznesów.

W dodatku wirtualne biuro w Warszawie oferuje aż trzy takie wyjątkowe lokalizacje:

  • ul. Złota 7 lok. 28,
  • Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
  • ul. Mazowiecka 11 lok. 49.

Takie wirtualne biuro w Warszawie z jednej strony już na pierwszy rzut oka pokazuje kontrahentom i klientom, że jest to poważna firma, a z drugiej zwiększa bezpieczeństwo osób prowadzących jednoosobową działalność we własnym domu. Zamiast rejestrować firmę i podawać wszystkim swój domowy adres, można po prostu korzystać z tego, który udostępniają wirtualne biura w Warszawie.

Co dokładnie oferują wirtualne biura?

Jak widać, wirtualny adres jest z jednej strony praktyczny, a z drugiej bardzo przydatny. Wirtualne biuro położone w sercu stolicy zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach. Adres wirtualnego biura można tu otrzymać w ramach umowy najmu, a nie podnajmu. Jest to dodatkowa korzyść dla przedsiębiorcy, ponieważ zyskuje gwarancję, że adres nie zmieni się przez wiele najbliższych lat. Jeżeli natomiast chodzi o koszty, z jakimi trzeba się liczyć, aby można było mieć własny wirtualny adres, to abonament zaczyna się już od 59 złotych netto miesięcznie. Jest to niewielka cena za adres rejestracji firmy w Warszawie, szczególnie że w cenie uwzględniono obsługę przesyłek listowych. Dzięki temu wszystkie przesyłki, które zostaną wysłane pod warszawski adres siedziby firmy, na pewno nie zaginą po drodze, tylko zostaną przekazane właścicielowi firmy.

biurowce w centrum Warszawy to także budynki z lat 60 tych i przedwojenne kamienice

Biurowce w centrum Warszawy to także budynki z lat 60 tych i przedwojenne kamienice.

Jakie usługi oferuje wirtualne biuro, z których warto korzystać? W przypadku działalności gospodarczej pomocne może okazać się skanowanie wspomnianych listów, a następnie przesyłanie ich na adres mailowy podany przez klienta. Odpada wówczas konieczność częstego odbierania przesyłem wysyłanych na adres dla spółki, co przekłada się na dużą oszczędność czasu. W przypadku kontroli skarbowej przedsiębiorca może oczywiście liczyć na dostęp do wynajmowanych pomieszczeń, jednak wielu klientów korzystających z usług wirtualnego biura zgodnie przyznaje, że liczba takich kontroli jest o wiele mniejsza niż przy korzystaniu z adresów znajdujących się poza Warszawą.

Gdzie znaleźć nowoczesne biuro wirtualne w Warszawie?

Niezależnie więc od tego, czy komuś zależy na tym, aby mieć nowoczesny adres do KRS, chce postawić na outsourcing usług biurowych, czy też interesuje go zdalna obsługa poczty, wirtualne biuro w centrum Warszawy będzie najlepszym wyborem. Dostępne są tu nawet sale spotkań, parking, możliwość uzyskania pomocy prawnej czy też pomocy w zarejestrowaniu nowej działalności. Warto więc już teraz sprawdzić aktualną ofertę na https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ i zyskać przewagę nad konkurencją. Można będzie od razu skontaktować się z przedstawicielem wirtualnych biur i zapytać o szczegóły oferty, w tym również o sale konferencyjne gratis.

Dodatkowe usługi wirtualnego biura

Na stronie można znaleźć więcej informacji na temat wspomnianych usług dodatkowych, z których chętnie korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Warto zauważyć, że zazwyczaj klienci stawiają na wieloletnią współpracę z wirtualnymi biurami, ponieważ jest to obecnie jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku. Wirtualne biuro w centrum stolicy to także prosty sposób na to, aby można było uwiarygodnić pozamiejscowe oddziały swojej firmy. Co ciekawe z takich rozwiązań korzystają również średnie i duże firmy.