Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Przyszłość finansów dzięki OneStream – innowacje i korzyści

Platforma OneStream
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Zarządzenie wydajnością przedsiębiorstwa coraz częściej odbywa się z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych. Doskonałym przykładem rewolucyjnej technologii jest platforma, którą omówimy w dzisiejszym artykule. W jaki sposób innowacje przekładają się na finanse korporacyjne? Jakie korzyści czekają na użytkowników zintegrowanych systemów? Czy wyrafinowana analiza danych faktycznie buduje fundamenty pod skuteczne decyzje?

Co oferuje OneStream?

Przedstawiamy wielofunkcyjną platformę OneStream jako odpowiedź na potrzeby wielkich korporacji. Natychmiastowy wgląd w wyniki finansowe i dane operacyjne staje się faktem. Zakres funkcjonalności rozwiązań chmurowych owocuje zwiększoną świadomością zarządu w kwestii dysponowania środkami finansowymi.

Ujednolicony system do planowania, budżetowania i prognozowania finansowego sprawia, że wszystkie decyzje mogą być podejmowane na podstawie zintegrowanego strumienia informacji strategicznych. Za pomocą OneStream zapewnisz sobie korzystne środowisko wewnętrzne do raportowania i analiz, a także usprawnisz procedury w sferze finansówi i sprawozdawczości.

Znana na całym świecieplatforma gwarantuje bezpieczny i natychmiastowy dostęp do danych z dowolnej lokalizacji na świecie. Możliwość zarządzania jakością informacji finansowych okazuje się bezcenna dla osób, które biorą na swoje barki wyznaczanie kierunków operacyjnych i zarządzanie aktywami firmowymi.

Kompleksowy system zarządzania danymi finansowymi

Sam proces zbierania i archiwizacji danych finansowych nie wystarczy do poprawy wyników przedsiębiorstwa. Ogromny zbiór informacji należy jeszcze odpowiednio przetworzyć w celu wypracowania określonych wniosków na przyszłość. Platforma OneStream koncentruje się na personalizacji i automatyzacji systemu analiz. W efekcie takiego podejścia kadra zarządzająca otrzymuje potężne narzędzie do bezbłędnego decydowania w na podstawie twardych faktów.

Zamiast narażać się na dotkliwe konsekwencje decyzji podejmowanych na podstawie niepełnych lub nieprecyzyjnych informacji, lepiej wykorzystać potencjał kompletnego systemu FP&A.

Oto najważniejsze funkcjonalności:

  • możliwość integracji z dowolnym źródłem danych lub systemem do planowania zasobów przedsiębiorstwa,
  • automatyczna weryfikacja poprawności wprowadzanych danych,
  • rozbudowany system alertów,
  • niezachwiany dostęp w chmurze,
  • wiarygodne ścieżki audytu wewnętrznego.

Finanse korporacyjne stają się na tyle złożone, że tradycyjne narzędzia przestały spełniać swoje funkcje. Przyszłość zarządzania majątkiem obrotowym i pomnażania zysków leży zatem w kompleksowych systemach informatycznych. Platforma OneStream czerpie pełnymi garściami z idei Big Data, dzięki czemu jest kompletnym środowiskiem FP&A dla dużych -

Sprawdź ofertę Incube w zakresie usprawnień, budżetowania i planowania finansowego, modelowania, analizy oraz konsolidacji finansowej. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealne narzedzie z obszaru FP&A, nie tylko z gamy rozwiązań Onestream, ale także IBM, Lucanet, Insight Software, czy Anaplan.