Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Miejsce na integrację firmową inne niż wszystkie

integracja firmowa
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Organizując integrację firmową, zwraca się uwagę na dogodną lokalizację, komfortowe warunku do prowadzenia spotkań i warsztatów, a także dostępność bazy noclegowej i możliwość organizacji zajęć dodatkowych.

Jakie powinno być idealne miejsce na integrację firmową?

Wybierając miejsce na integrację firmową, należy zwrócić uwagę nie tylko na obiekt, ale także na jego infrastrukturę i otoczenie. Idealny hotel na eventy firmowe powinien znajdować się stosunkowo niedaleko siedziby firmy, tak, aby dojazd nie był męczący i długotrwały.
Kolejną ważną cechą jest baza noclegowa – integracje firmowe powinny odbywać się w miejscach z dużą i komfortową bazą noclegową, dzięki czemu możliwe będzie zakwaterowanie wszystkich uczestników w jednym miejscu. Miejsca takie powinny także dysponować na swoim terenie takimi udogodnieniami jak:

  • restauracja i bar,
  • sale konferencyjne,
  • sale szkoleniowe, które umożliwiają pracę w mniejszych grupach,
  • przyjemne otoczenie, które umożliwia odskocznię od codzienności.

Miejsce na integrację firmową powinno także zapewniać profesjonalne wsparcie w organizacji imprez integracyjnych, a także możliwość organizacji dodatkowych atrakcji, które sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji w zespole.

Gdzie wybrać się na integrację firmową na Dolnym Śląsku?

Organizując imprezy integracyjne na Dolnym Śląsku, najczęściej wybiera się hotel pod Wrocławiem, z bogatą ofertą dedykowaną takim wydarzeniom. Taki właśnie jest Hotel Niemcza Wino & Spa - oryginalne miejsce na integrację firmową. Hotel Niemcza Wino & Spa organizuje imprezy takie jak spotkania integracyjne, pikniki firmowe oraz konferencje na Dolnym Śląsku. Jest to obiekt komfortowy, położony niedaleko Wrocławia, który zapewnia profesjonalną organizację imprez.
Cechą, która wyróżnia Hotel Niemcza Wino & Spa jest to, że jest to hotel z winnicą. Oferujemy nie tylko wypoczynek i integrację, ale także umożliwiamy doświadczenie pobytu w unikalnym miejscu, jakim jest nasza winnica polska. W naszej restauracji mogą Państwo skosztować win z niej pochodzących.
Na terenie hotelu znajduje się park, w którym możliwa jest organizacja pikników firmowych, gier terenowych czy sesji jogi lub medytacji. Do Państwa dyspozycji jest bowiem ponad 3,5 hektara parku z unikalną roślinnością.