Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Cash4Car – czyli zastaw samochodu bez BIK i zbędnych formalności

Cash4Car
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Firma Cash4Car to nowoczesny lombard samochodowy, dzięki któremu można od ręki uzyskać nawet 80% wartości samochodu. Chcesz dowiedzieć się, jak można zyskać środki finansowe bez BIK? Zachęcamy do lektury!

Czy można uzyskać finansowanie bez BIK i KRD?

Zasadniczo bardzo trudno jest uzyskać jakiekolwiek środki bez BIK czy KRD. Uzyskanie środków bez dobrej historii zazwyczaj nie jest możliwe, ponieważ większość firm, w których można uzyskać pieniądze, sprawdza te rejestry. Znaczy to, że osoby, które:

 • posiadają złą historię kredytową,
 • są zadłużone w bankach lub parabankach,
 • mają niespłacone karty kredytowe czy są poręczycielami niespłacanych kredytów,
 • nie mają zdolności kredytowej, dochodów i np. nie płacą alimentów,

mają bardzo duże trudności z uzyskaniem gotówki na realizację swoich celów. Co więcej, nawet jeżeli nasza zdolność kredytowa jest wystarczająca, proces jej oceny oraz weryfikacji wniosków może być stosunkowo długi. Nie jest to zbyt atrakcyjna opcja w sytuacjach, gdy pieniądze potrzebne są „na już”. Ten problem udało się rozwiązać specjalistom finansowym marki Cash4Car.

Co zrobić, żeby otrzymać jak najszybciej gotówkę na konto?

Wystarczy wejść na stronę internetową Cash4Car oraz wypełnić stosowny formularz lub umówić się telefonicznie ze specjalistą na wycenę samochodu. Środki możemy uzyskać poprzez zastaw samochodu. Można zdać go w firmie lub wciąż się nim poruszać.

W przypadku pozostawienia go na parkingu Cash4Car żadne dodatkowe formalności oprócz podpisania umowy nie są potrzebne, a opłata za usługę jest najniższa z możliwych. Jeżeli jednak wciąż chcemy poruszać się samochodem, opłata wzrasta minimum o 0,5%. Przy droższych samochodach konieczne jest też ubezpieczenie auta i posiadanie do niego kompletu kluczy. Plusem jest to, że w przypadku braku ubezpieczenia można wykupić je na miejscu.

cash4car.pl

Zalety zastawu samochodu

Do zastawienia samochodu nie są potrzebne zbędne formalności, a proces uzyskania pieniędzy jest przejrzysty dla każdego i wyjątkowo szybki. Pierwszy w Polsce lombard samochodowy nie wyklucza możliwości zastawienia samochodów nawet przez osoby figurujące w Krajowym Rejestrze Dłużników. Wśród innych zalet takiego rozwiązania wymienia się:

 • brak konieczności wykorzystywania pełnej kwoty,
 • długi czas na spłatę zobowiązania (wynoszący aż 36 miesięcy),
 • możliwość otrzymania pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia,
 • przejrzystą umowę oraz gwarancję wykupienia samochodu za wcześniej ustaloną cenę.

Zwrot zobowiązania może trwać od 1 do 36 miesięcy, w zależności od tego, kiedy będziemy mieli środki na jego spłatę. Duża elastyczność umowy umożliwia brak konieczności deklarowania czasu trwania zastawu, należność można uregulować  w każdym momencie, bez dodatkowych kosztów. Jeżeli jednak Klient nie będzie posiadał pieniędzy na wykup auta może je zwrócić – wówczas nie będzie konieczności zwracania otrzymanych środków.

Podczas uzyskiwania pieniędzy Klient podpisuje przejrzystą umowę, z którą ma czas wcześniej się zapoznać. Jeżeli któryś z punktów będzie dla kogoś niejasny, przedstawiciele Cash4Car chętnie wyjaśnią wszystkie wątpliwości .

Zastaw samochodu to prawdopodobnie najszybszy sposób na uzyskanie potrzebnych środków na dowolny cel.

Ile środków można uzyskać, korzystając z lombardu samochodowego?

Na wysokość przyznawanych środków wpływają między innymi:

 • marka samochodu,
 • jego model,
 • rok produkcji,
 • przebieg.

Na podstawie tych parametrów możliwe jest dokonanie wstępnej, niezobowiązującej wyceny pojazdu możliwej przez Internet na stronie Cash4Car.pl. Alternatywą jest ocena przeprowadzona przez rzeczoznawcę. Cash4Car wypłaca nawet 80% wartości rynkowej samochodu od ręki.

lombard zastaw

Szybka gotówka bez BIK i KRD

Żeby zastawić samochód, najpierw trzeba skontaktować się z firmą. Można zadzwonić lub wypełnić formularz dostępny na stronie. Następnie ma miejsce wycena samochodu oraz wstępne ustalenia dotyczące zobowiązania. W późniejszym czasie przychodzi moment podpisania umowy, a w dalszej kolejności – wypłacenia środków. Całość procedury można bez większych problemów zrealizować nawet w ciągu jednego dnia, ponieważ eksperci z Cash4Car działają na terenie całej Polski.

Jeżeli chcemy natychmiast poznać wstępną wycenę samochodu, można to zrobić, podając w formularzu na stronie odpowiednie dane lub dzwoniąc pod numer: +48 226 887 817. Po zostawieniu podstawowych informacji od razu będziemy wiedzieć, ile środków możemy uzyskać, zastawiając swój pojazd.

Sprawdź szczegóły oferty na: www.cash4car.pl